هتل Hotel Aseania Resort Langkawi

یکی از محبوب ترین هتل های 4 ستاره لنکاوی واقع در Mukim Kedawang، هتل Aseania Resort Langkawi می باشد. هتل Aseania Resort Langkawi هتلی است که در یک طرفش دارای چشم اندازی زیبا و در طرف دیگر دارای فضای سبز بزرگ به همراه برگزاری جشن ها و مراسم ها مختلف قرار دارد.

در فضای سبز هتل Aseania Resort Langkawi، علاوه بر امکانات باربکیو، موسیقی های زنده و برنامه های هیجان انگیز عصر برگزار می شود. همچنین گردشگران تور لنکاوی می توانند با اجاره دوچرخه، در فضای سبز و بزرگ هتل ورزش کنند. لازم به ذکر است تورهای دوچرخه سواری نیز برگزار می شود.

استخر هتل Aseania Resort Langkawi فراتر از یک استخر معمولی می باشد. در کنار استخرهای بزرگ برای کودکان و بزرگسالان، میزها و صندلی های اطراف استخر و میز سرو انواع نوشیدنی ها بین المللی، سرسره ها و امکانات هیجان انگیزی هم تعبیه شده است تا خاطرات خوشی را برای گردشگران به ثبت رسانند. همچنین در کنار سونا و باشگاه بدنسازی، خدمات ماساژ و ماساژ اسپا نیز ارائه می شود که هزینه جداگانه ای دارد.

اتاق های هتل مجهز به امکانات سرمایشی و گرمایشی، مبلمان، سرویس های بهداشتی و حمام، یخچال و تلویزیون بوده و دارای بالکنی با چشم انداز زیبا می باشند. همچنین گردشگران می توانند از خدمات لاندری، نظافت روزانه اتاق ها و اتوشویی نیز با هزینه جداگانه بهرمند شوند.

از دیگر امکانات و خدماتی که Aseania Resort Langkawi ارائه می دهد می توان به ارائه اینترنت پرسرعت بی سیم در لابی و اتاق ها به صورت رایگان، پاکرنگی اختصاصی رایگان، خدمات شاتل سرویس و ترانسفر فرودگاهی با هزینه جداگانه، صندوق امانات، فروشگاه، آرایشگاه و پیرایشگاه، اتاق های مجزا جهت استعمال انواع دخانیات و صرافی اشاره نمود.

در ادامه گردشگران تور لنکاوی خوب است با فاصله هتل تا برخی از نقاط لنکاوی آشنا شوند:

600 متر تا دنیای زیر آب لنکاوی.

2 کیلومتر تا موزه برنج.

7.7 کیلومتر تا زمین برنج سوخته.

8.5 کیلومتر تا موزه Mahsuri.

10.9 کیلومتر تا پالاس تابستانی لنکاوی.

11.8 کیلومتر تا دهکده شرقی.

وب سایت : http://www.aseanialangkawiresort.com

موقعیت مکانی هتل Hotel Aseania Resort Langkawi روی نقشه

آدرس هتل Hotel Aseania Resort Langkawi

Simpang Tiga, Jalan Pantai Tengah. Mukim Kedawang, 07100 Pantai Cenang, Malaysia

امکانات هتل Hotel Aseania Resort Langkawi

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
پارک آبی
اتاق ماساژ
بدنسازی
نت در لابی
فروشگاه
اتاق ورزش
فضای سبز
تاکسی سرویس
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
استخر
سونا
اعلام حریق
رستوران
لابی
گاو صندوق
اتاق جلسه
آمفی تأتر
;
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی