اطلاعات تماس هتل Amar Hotel

آدرس هتل Amar Hotel

Nergiz Sokak No: 11 Çankaya, 06530 Ankara, Turkey

موقعیت مکانی هتل Amar Hotel روی نقشه

هتل Amar Hotel

| آمار

امکانات هتل Amar Hotel

پذیرش
نظافت اتاق
لابی
خدمات اتاق
رستوران
کرایه خودرو
اعلام حریق
اطفاء حریق

هتل Amar Hotel (آمار) یکی از هتل های ترکیه می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در آنکارا انتخاب می کنند. هتل Amar Hotel هتلی 2 ستاره در آنکارا می باشد و با توجه به 2 ستاره بودن این هتل می توانید اقامت با امکانات پایه ای را در این هتل داشه باشید. از امکانات این هتل می توان به نظافت روزانه، پذیرش، تلویزیون، تخت های راحت، لاندری و رستوران اشاره کرد. با انتخاب هتل نام برده شده میتوان اقامتی راحت با امکاناتی متوسط و هزینه معقول داشت.

Amar Hotel
آنکارا در اکثر نقاط خود دارای اغلب ویژگی های منطقه ای برای جذب افرادی که به دنبال مقاصد مختلف تفریحی-سرگرمی، فرهنگی، تاریخی، و تجاری-بازرگانی هستند، می باشد. همین امر موجب شده سالانه گردشگران بسیاری تور آنکارا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد سفر با آنکارا به این منطقه را دارید می توانید برای اقامت خود هتل (Amar Hotel) را انتخاب نمایید. آنکارا دارای انواع جاذبه های طبیعی، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه می باشد که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

نظرات کاربران برای هتل Amar Hotel

س كيان اردیبهشت 1398
افتضاح در حد يك مسافرخانه بينهايت كثيف بدون امكانات، در ورودي اتاقها قفل نميشد اتاق فاقد تلويزيون و يخچال و حتي مايع دستشويي بود واقعا حيف اسم هتل
امتیاز 2 از 5 | از بین 104 کاربران به هتل Amar Hotel