هتل Element Hotel Moscow

هتل Element Hotel Moscow (المنت مسکو) یکی از هتل های روسیه می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در مسکو انتخاب می کنند. هتل Element Hotel Moscow هتلی 5 ستاره در مسکو می باشد و با توجه به 5 ستاره بودن این هتل می توانید اقامت لاکچری و پر امکاناتی را در این هتل داشته باشید. از جمله امکانات هتل نام برده شده می توان به امکانات تفریحی مثل استخر و سونا، سرویس دهی عالی به اتاق ها، امکان سرو غذا و نوشیدنی به صورت 24 ساعته در رستوران، پذیرش 24 ساعته، حمل بار، وجود رایانه و اینترنت در هر اتاق، اتاق مهمان، سرویس صوتی و تصویری عالی و معماری شیک و عالی اشاره کرد. انتخاب این هتل می تواند اقامتی لاکچری با امکانات تکمیل و عالی را برای شما فراهم کند.

Element Hotel Moscow
مسکو در اکثر نقاط خود دارای اغلب ویژگی های منطقه ای برای جذب افرادی که به دنبال مقاصد مختلف تفریحی-سرگرمی، فرهنگی، تاریخی، و تجاری-بازرگانی هستند، می باشد. همین امر موجب شده سالانه گردشگران بسیاری تور مسکو را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد سفر با مسکو به این منطقه را دارید می توانید برای اقامت خود هتل (Element Hotel Moscow) را انتخاب نمایید. مسکو دارای انواع جاذبه های طبیعی، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه می باشد که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

موقعیت مکانی هتل Element Hotel Moscow روی نقشه

آدرس هتل Element Hotel Moscow

Ulitsa Bolshaya Nikitskaya 24/1, Bldg 5, Presnensky, 125009 Moscow, Russia

امکانات هتل Element Hotel Moscow

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
نت در لابی
تاکسی سرویس
خدمات اتاق
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی

نظرات کاربران برای هتل Element Hotel Moscow

احمد شیخی 6 اردیبهشت 98
1
سلام... این هتل بسیار کوچک اما با دسترسی بسیار بسیار عالی و بهداشت و سرویس درجه یک در حد هتل های ممتاز و چهار ستاره هستش... کارکنان بسیار صمیمی و پیگیر داره...اما نه لابی داره و نه چشم انداز! صبحانه جزو خدمات هتل نیست و در صورت تقاضا بصورت جداگانه محاسبه و انجام می شود!! در کل به قیمتش عالیه
;
درج نظر

هتل های محبوب مسکو

هتل های لوکس مسکو

هتل های ارزان مسکو