هتل Hotel Rusapart on Zubovsky

تاریخچه هتل روساپارت آن زوبو اسکای :
هتل Rusapart on Zubovsky، هتلی نیمه مجلل و 3 ستاره می باشد که در منطقه خاموونیکی واقع شده و در مرکز شهر مسکو قرار دارد. هتل روساپارت آن زوبو اسکای پیاده تنها 5 دقیقه از میدان سرخ فاصله دارد. ميهمانان عزيز هتل Rusapart on Zubovsky می توانند از اتاق هاي راحت لذت ببرند. این هتل دارای اتاق های فوق العاده تمیز می باشد. کارکنان و پرسنل مجرب و آموزش دیده هتل روساپارت آن زوبو اسکای از میهمانان و گردشگران تور مسکو به گرمی، میهمان نوازی می کنند و از اینکه به میهمانان در ترتیب دادن سفرهای شهری و دادنن توصیه های تفریحی کمک کنند خوشحال می شوند. اتاق جلسه کاملا مجهز در این اقامتگاه موجود می باشد. کلیه اتاق های هتل Rusapart on Zubovsky دارای سیستم تهویه مطبوع، مایکروویو، یخچال و فریزر، یک تلویزیون صفحه تخت همراه با کانال های ماهواره ای و حمام خصوصی همراه با دوش اختصاصی، سشوار و لوازم بهداشتی رایگان می باشند.  همچنین این اقامتگاه یک پیاده روی 5 دقیقه ای تا ایستگاه مترو پارک کولتوری، 15 دقیقه ای تا آپارتمان های روسیه و خیابان قدیمی آربات و 10 دقیقه ای تا رودخانه مسکوا و کلیسای سنت نیکلاس در خاموونیکی دارد که میهمانان و گردشگران عزیز و گرامی تور مسکو می توانند از آنجا به موزه ها، آثار معماری و هنرهای فرهنگی دسترسی پیدا کنند.
کلیه کارکنان و پرسنل مجرب و آموزش دیده این اقامتگاه به زبان های روسی و انگلیسی تسلط داشته و با میهمانان و گردشگران تور روسیه صحبت می کنند.
مشخصات عمومی :
وضیعت دید هتل : خیابان - چشم انداز شهر
تعداد اتاق ها : 5 اتاق
لیست اتاق ها :
اتاق های هتل Rusapart on Zubovsky از لحاظ نوع اتاق و حداکثر ظرفیت دارای اتاق استاندارد دو تخته یا دو نفره شامل (1 تخت دو نفره بزرگ یا 2 تخت تک نفره) همراه با امکانات ویژه که هر کدام شامل: صبحانه رایگان و اینترنت رایگان می باشند.
امکانات و خدمات هتل Rusapart on Zubovsky :
هتل ولی موخووایا مسکو امکانات رفاهی متنوعی را مانند: ترانسفر فرودگاهی، ماشین فروش تنقلات، ماشین فروش نوشیدنی، تاکسی سرویس، سیستم تهویه مطبوع، اتاق غیر سیگاری، مغازه و فروشگاه، مغازه کادو فروشی، سرویس اتاق، دستگاه فکس و فتوکپی، دستگاه واکس کفش، سرویس خشکشویی (لاندری)، پارک ماشین همراه با دریافت هزینه، میز تور برای مسافران و گردشگران تور روسیه، میز جلو 24 ساعته، رستوران، کافی شاپ، اینترنت بی سیم رایگان و پارکینگ خصوصی شامل می شود.
رستوران و کافی شاپ :
هتل Rusapart on Zubovsky دارای رستوران و کافی شاپ نمی باشد که در این صورت میهمانان و گردشگران تور روسیه می توانند از رستوران و کافی شاپ های نزدیک هتل استفاده نمایند و پارکینگ آن نیز در دسترس نمی باشد.
فاصله هتل تا مقاصد گردشگری مسکو :
فاصله هتل Rusapart on Zubovsky تا تئاتر بولشوی 3.1 کیلومتر، استادیوم المپیک 5.3 کیلومتر، خانه مرکزی دانشمندان 0.2 کیلومتر، میدان سرخ 2.7 کیلومتر، پارک کاره 12.8 کیلومتر، فروشگاه آدامس 2.8 کیلومتر، ایستگاه قطار کیووسکی 2.6 کیلومتر، ورزشگاه لوژنیکی 3.3 کیلومتر، کرملین 2.4 کیلومتر، ورزشگاه اسپارتاک 12.8 کیلومتر، موزه کاخ تولستوی 0.5 کیلومتر، وزارت امور خارجه 0.9 کیلومتر،  فرودگاه بین المللی شرمتیوو 27.4 کیلومتر، خانه مرکزی هنرمندان 1.1 کیلومتر، خانه ملنیکوف 1.1 کیلومتر و فرودگاه دوموددوو مسکو 41 کیلومتر با ماشین می باشد. 

وب سایت : http://www.rusapart.com

آدرس هتل Zubovsky Bulvar 16-20, Khamovniki, 119021 Moscow, Russia

: Rusapart on Zubovsky

تصاویر hotel Rusapart on Zubovsky

موقعیت مکانی hotel Rusapart on Zubovsky

امکانات hotel Rusapart on Zubovsky

رستوران
پارکینگ
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
نت در لابی
کافی نت
فروشگاه
تاکسی سرویس
لاندری
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی
درج نظر

هتل های محبوب مسکو

هتل های لوکس مسکو

هتل های ارزان مسکو

درخواست رزرو