هتل Hotel Bayview Beach Resort Penang

در منطقه Batu Ferringhi نزدیک به 11 هتل وجود دارد که هرکدام امکانات و خدمات مناسبی را برای گردشگران ارائه می دهند. هتل Bayview Beach Resort Penang یکی از پرطرفدارترین هتل های 4 ستاره این منطقه است و گردشگرانی که قبلا در این هتل اقامت داشته اند، نسبت به امکانات و خدمات ارائه شده، کیفیت آن ها و هزینه پرداختی رضایتمند بودند. در ادامه به بررسی هتل Bayview Beach Resort Penang خواهیم پرداخت.

گردشگران تور پنانگ با اقامت در هتل Bayview Beach Resort Penang دسترسی قابل توجهی تا برخی از نقاط دیدنی شهر دارند بطوریکه:

4 کیلومتر تا پارک ملی پنانگ، 7.5 کیلومتر تا تپه پنانگ، 8 کیلومتر تا بندر استریت، 8.2 کیلومتر تا مرکز خرید گورنی پلازا، 12.7 کیلومتر هم تا موزه واندرفود.

گردشگران با اقامت در این هتل به سامانه های حمل و نقل عمومی شهر دسترسی ندارند اما می توانند جهت دسترسی به سایر نقاط پنانگ، از سرویس تاکسیرانی هتل استفاده نمایند.

هتل Bayview Beach Resort Penang 360 اتاق دارد و گردشگران جهت اقامت در هتل می بایست با توجه به نوع و شرایط اتاق ها، میانگین 216 الی 525 رینگیت مالزی به ازای هرشب اقامت پرداخت نمایند. گردشگران با پرداخت این مبلغ از امکانات و خدماتی هم بهره مند می شوند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

باشگاه بدنسازی مجهز به دستگاه های مدرن ورزشی، ساحل اختصاصی به همراه فضای سبز، موسیقی زنده، کتابخانه، ارائه خدمات برای افرادی با مشکلات جسمی، ارائه اینترنت پرسرعت بی سیم در لابی و اتاق ها به صورت رایگان، پارکینگ اختصاصی، استخر روباز واقع در پشت بام به همراه استخر کودکان در کنار خدمات ماساژ اسپا در کلوپ سلامت هتل، فضای بازی داخلی برای کودکان، صندوق امانات و خدمات روم سرویس 24 ساعته.

لازم به ذکر است گردشگران تور پنانگ می توانند با پرداخت هزینه جداگانه از امکانات و خدمات دیگری مانند سونا، زمین تنیس، تنیس روی میز، لاندری و خدمات نگهداری از کودک هم بهره مند شوند.

آدرس هتل Batu Ferringhi Beach, 11100 Batu Ferringhi, Malaysia

: Bayview Beach Resort Penang

امکانات hotel Bayview Beach Resort Penang

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
مراقبت کودک
پارک آبی
اتاق ماساژ
بدنسازی
نت در لابی
اتاق ورزش
زمین تنیس
فضای سبز
تاکسی سرویس
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
استخر
سونا
اعلام حریق
رستوران
لابی
گاو صندوق
آمفی تأتر
درج نظر

هتل های محبوب پنانگ

هتل های لوکس پنانگ

هتل های ارزان پنانگ

درخواست رزرو