هتل Hotel Tuana Apartment

شهر آنتالیا یکی از مقاصد مهم گردشگری در جهان است که نزد جهانگردان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. یکی از هتل های این شهر، هتل Tuana Apartment می باشد که 4 اتاق دارد. از جمله امکانات هتل Tuana Apartment می توان به تهویه مطلوب، سونا، ترانسفر فرودگاهی، اجاره خودرو، باغ، دوچرخه، استخر روباز، اینترنت رایگان، اتاق غیر سیگاری، اتاق سیگاری، آسانسور و امکانات ورزشی اشاره کرد. هتل آپارتمان Tuana Apartment دارای باغ و پارکینگ رایگان نیز می باشد که گردشگران امکان استفاده از آن ها را دارند. این هتل یک صرافی نیز دارد که میهمانان می توانند از آن بهره ببرند. گردشگران تور آنتالیا می توانند برای اوقات فراغت خود از امکانات ورزشی هتل استفاده کنند و لذت ببرند.
اتاق های هتل Tuana Apartment دارای تلویزیون صفحه تخت، ماشین لباسشویی، گاز، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، یخچال، ماشین ظرفشویی، فضای مخصوص نشیمن، فضای مخصوص غذا خوردن و میز غذاخوری، آشپزخانه و سرویس بهداشتی است که گردشگران تور آنتالیا می توانند از آن ها بهره ببرند. اتاق های این هتل آپارتمان دارای شیشه های دو جداره بوده که از سر و صدا جلوگیری به عمل می آورد. این هتل آپارتمان یک بالکن دارد که چشم انداز آن رو به استخر است. 
همچنین لازم به ذکر است که گردشگران تور ترکیه می توانند حیوانات خانگی خود را با خود به هتل ببرند و از این لحاظ مشکلی وجود ندارد. کارکنان هتل به صورت شبانه روزی و با صبر و حوصله پاسخ گوی میهمانان هستند و به زبان انگلیسی نیز کاملا مسلط هستند. یکی از نقاط ضعف این هتل عدم وجود رستوران است که گردشگران و میهمانان باید در آشپزخانه اتاق های خود آشپزی کنند و غذا طبخ کنند. فاصله ی حدودی هتل آپارتمان Tuana Apartment از پارک آبی آکوالند 5 کیلومتر، از فرودگاه آنتالیا 18 کیلومتر و از آکواریوم آنتالیا 4 کیلومتر است. 

موقعیت مکانی هتل Hotel Tuana Apartment روی نقشه

آدرس هتل Hotel Tuana Apartment

Liman Mahallesi, 18. Sokak 22 D:10, 07130 Antalya, Turkey

;
درج نظر

هتل های قابل رزرو آنتالیا

هتل های محبوب آنتالیا

هتل های لوکس آنتالیا

هتل های ارزان آنتالیا