هتل Hotel Apartment Sokak

شهر ساحلی آنتالیا واقع در کشور ترکیه، یکی از مقاصد گردشگری مهم در این کشور محسوب می شود. آب و هوای مناسب آنتالیا و جاذبه های دیدنی و تفریحی آن باعث شده سالانه میلیون ها گردشگر از سر تا سر دنیا برای تفریح و بازدید از این شهر، به ترکیه سفر کنند. درون این شهر هتل های بسیاری برای اقامت مسافران ساخته شده است. یکی از هتل آپارتمان های این شهر هتل Apartment Sokak می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با هتل Apartment Sokak در اختیار شما قرار دهیم.
هتل 2 ستاره Apartment Sokak در نزدیکی ساحل واقع شده و نمای زیبایی از درون هتل به سمت ساحل قابل مشاهده است. مسافران این هتل دسترسی مناسبی به نقاط مختلف شهر دارند. همچنین در اطراف این هتل وسایل حمل و نقل عمومی آماده جا به جایی گردشگران تور آنتالیا می باشند. معماری ساختمان این هتل معمولی بوده و فضای داخلی آن دکوراسیونی قابل قبول دارد. جالب است که بدانید این هتل دارای یک آپارتمان 2 خوابه می باشد و اتاق دیگری ندارد. از امکانات آپارتمان این هتل می توان به آشپزخانه، حمام، مبلمان، تلویزیون، پنجره دوجداره، چای ساز، قهوه ساز، بالکن، اینترنت پرسرعت رایگان و سیستم تهویه مطبوع اشاره کرد. یکی از اتاق خواب های این آپارتمان دارای تخت دو نفره بوده و اتاق خواب دیگر دارای دو تخت یک نفره می باشد. خدمات این هتل همراه با صبحانه ارائه می شود. فاصله این هتل از فرودگاه آنتالیا در حدود 7 کیلومتر می باشد. 
کادر مجرب هتل Apartment Sokak آماده خدمات رسانی به گردشگران تور آنتالیا می باشند. از اماکانات کلی هتل Apartment Sokak می توان به صرافی، اتاق کنفرانس، باغ، پارکینگ رایگان، بوفه، ترانسفر فرودگاه، ورود حیوانات اهلی و لابی اشاره کرد. ساعت تحویل اتاق ها در این هتل 2 بعد از ظهر و ساعت تحویل 12 ظهر می باشد.
آدرس هتل 31Sokak, 07050 Antalya, Turkey

: Apartment Sokak

امکانات hotel Apartment Sokak

نت در اتاق
نت در لابی
خدمات اتاق
لابی
آمفی تأتر
درج نظر

هتل های قابل رزرو آنتالیا

هتل های محبوب آنتالیا

هتل های لوکس آنتالیا

هتل های ارزان آنتالیا

درخواست رزرو