هتل Hotel Piazza Inn

یکی از اقدامات اولیه پیش از سفر به هر مقصد گردشگری، انتخاب محل اقامت مناسب است، از این رو لحظه آخر به جمع آوری اطلاعاتی جامع درباره هتل های باتومی پرداخته و قصد دارد مسافران این شهر را با هتل لوکس و سه ستاره Piazza Inn آشنا کنیم. هتل Piazza Inn یک اقامتگاه مجهز در شهر باتومی است که با ارائه سرویس و خدمات رفاهی پیشرفته از مسافران خود میزبانی به عمل می آورد. این هتل در میدان مرکزی اولد تاون باتومی واقع شده و تنها حدود 10 دقیقه به صورت پیاده، با ساحل دریای سیاه فاصله دارد. در ادامه اطلاعات بیشتری درباره این هتل در اختیار گردشگران تور باتومی قرار می دهیم.
فاصله هتل Piazza Inn تا اماکن مهم و مراکز گردشگری
یکی از نکاتی مهمی که گردشگران و مسافران در زمان انتخاب محل اقامت به آن توجه می کنند، فاصله آن با اماکن مهم است، چرا که در صورتی که دسترسی مناسبی به اماکن مورد نظر داشته باشند هم در هزینه های حمل و نقل صرفه جویی شده و هم اقامت راحت تری را در طول سفر تجربه می کنند. به همین علت ما در ادامه این مقاله فاصله هتل Piazza Inn را تا اماکن مهم مورد بررسی قرار داده و در اختیار مسافران تور باتومی قرار می دهیم:
فرودگاه باتومی: حدود 5.28 کیلومتر
موزه باستان شناسی باتومی: حدود 900 متر
ایستگاه قطار باتومی: حدود 1.1 کیلومتر
بندر باتومی: حدود 1.2 کیلومتر
تله کابین آرگو: حدود 1.28 کیلومتر
پارک دلفین ها: حدود 1.4 کیلومتر
پارک آبی باتومی: حدود 5 کیلومتر
قلعه گونیو: حدود 10 کیلومتر
قلعه پترا: حدود 16 کیلومتر
ایستگاه قطار کبولتی: حدود 21 کیلومتر
امکانات هتل Piazza Inn
مسئولین هتل Piazza Inn برای رفاه مسافران خود در اتاق های مدرن و لوکس و همچنین در اماکن عمومی هتل، امکاناتی تعبیه کرده اند که گردشگران تور گرجستان می توانند به صورت رایگان و یا با پرداخته هزینه مازاد از آن ها بهره مند شوند. این امکانات شامل اینترنت وای فای رایگان، پارکینگ، سرویس شاتل فرودگاهی، رستوران لوکس، پذیرش 24 ساعته، میز سرو نوشیدنی های بین المللی، کافی شاپ، خودپرداز، کافی نت، سرویس اتو، محوطه بازی سرپوشیده، سیستم تهویه مطبوع و کارکنان چند زبانه و غیره.

وب سایت : http://www.piazza.ge/ru/

موقعیت مکانی هتل Hotel Piazza Inn روی نقشه

آدرس هتل Hotel Piazza Inn

20 Vakhtang Gorgasali St, Batumi 6000, Georgia

امکانات هتل Hotel Piazza Inn

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
نت در لابی
کافی نت
فروشگاه
تاکسی سرویس
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی
;
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی