هتل Hotel Star Pension

شهر آنتایا یکی از شهرهای توریستی کشور ترکیه می باشد که بسیار توریست پذیر بوده و سالانه توریست های زیادی را از سراسر دنیا پذیرا می باشد. حجم زیادی از هتل های کشور ترکیه در این شهر قرار دارد که یکی از آن ها هتل Star Pension می باشد که دارای 10 اتاق است.
این هتل یکی از هتل های محبوب نزد گردشگران تور آنتالیا می باشد که با قیمتی ارزان و ارائه خدمات مفید، اقامت خوبی را رقم می زند. هتل Star Pension دارای امکانات خوبی نظیر: اینترنت رایگان، خدمات تور، سرویس اتو، فکس، پذیرش شبانه روزی، خدمات شاتل، پارکینگ رایگان، خدمات خشکشویی، شاتل فرودگاهی و لابی می باشد. در این هتل گردشگران تور آنتالیا این امکان را دارند که حیوانات خانگی را با خود به همراه داشته باشند.
اتاق های هتل Star Pension مجهز به امکاناتی نظیر: تهویه مناسب، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، لوازم بهداشتی، سیتم گرمایشی و سرمایشی مناسب، تلویزیون صفحه تخت، چای ساز، قهوه ساز، اینترنت رایگان، سرویس بیداری، کمد لباس، یخچال، سرویس بهداشتی و سشواراست که گردشگران تور آنتالیا می توانند از آن ها بهره ببرند. لازم به ذکر است که اقامت در این هتل برای کودکان زیر 10 سال رایگان است و کودکان زیر 2 سال در مهد کودک هتل می توانند بازی کنند. 
هتل Star Pension در فاصله نزدیکی از مکان های مهم شهر قرار دارد، برای مثال تا دروازه هادیان حدود 10 دقیقه، تا موزه آنتالیا 10 دقیقه، تا پارک پروانه آنتالیا 30 دقیقه، تا مناره شکسته 2 دقیقه، تا تئاتر شهرداری آنتالیا و پارک karaalioglu و برج ساعت آنتالیا حدود 7 دقیقه و تا مناره فلوت و آسانسور panoramic kaleici حدود 12 دقیقه فاصله دارد. آن دسته از گردشگران تور ترکیه که در هتل Star Pension اتاق رزرو کرده اند و به هر دلیلی قصد دارند که کنسل کنند باید به سایت مراجعه و شرایط را مطالعه کنند.

وب سایت : http://www.camelapart.com

موقعیت مکانی هتل Hotel Star Pension روی نقشه

آدرس هتل Hotel Star Pension

Kılıcaslan Mah. Zafer Sok. No:19, Kaleiçi, 07100 Antalya, Türkiye

;
درج نظر

هتل های قابل رزرو آنتالیا

هتل های محبوب آنتالیا

هتل های لوکس آنتالیا

هتل های ارزان آنتالیا