هتل Hotel Antique Pension

شهر ساحلی آنتالیا واقع در کشور ترکیه، یکی از شهر های زیبا در این کشور می باشد. شهر آنتالیا در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته، همین امر سبب شده گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح، تور آنتالیا را در برنامه سفر خود قرار دهند. در این شهر زیبا هتل های بسیاری برای اقامت گردشگران تور ترکیه وجود دارد. یکی از هتل های مناسب این شهر هتل Antique Pension می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با هتل Antique Pension در اختیار شما قرار دهیم.
هتل Antique Pension در نزدیکی مراکز تجاری و تفریحی بسیاری قرارد دارد. معماری ساختمان این هتل دارای نمای معمولی بوده و فضای داخلی آن دارای طراحی ساده و قابل قبول می باشد. هتل Antique Pension دارای 14 اتاق متفاوت برای اقامت گردشگران تور آنتالیا می باشد. اتاق های این هتل دارای امکاناتی مانند سیستم تهویه مطبوع، یخچال، تلویزیون، حمام و مبلمان می باشد. فاصله این هتل تا فرودگاه آنتالیا در حدود 9 کیلومتر و تا مراکز خرید در حدود 1 کیلومتر می باشد. پرسنل آموزش دیده ی هتل Antique Pension آماده خدمات رسانی به گردشگران تور ترکیه هستند. از امکانات کلی این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، تراس، کافی شاپ، لاندری، رم سرویس، کتابخانه، سوئیت های خانوادگی، سیستم تهویه مطبوع، فضای سبز، اجاره خودرو، تبدیل ارز، لابی، رستوران و صندوق امانات اشاره کرد. خدمات این هتل همراه با صبحانه ارائه می شود.
رستوران هتل Antique Pension غذا های خوش طعم و با کیفیت محلی و بین المللی را برای گردشگران تور آنتالیا سرو می کند. همچنین مسافرین هتل می توانند اتومبیل مورد علاقه خود را از هتل اجاره کنند. ساعت تحویل اتاق ها در این هتل ساعت 2 بعد از ظهر و ساعت تخلیه اتاق ها 12 ظهر می باشد. 
آدرس هتل Tuzcular Mahallesi Pasa Camii Sokak No: 28, Antalya 07230, Turkey

: Antique Pension

درج نظر

هتل های قابل رزرو آنتالیا

هتل های محبوب آنتالیا

هتل های لوکس آنتالیا

هتل های ارزان آنتالیا

درخواست رزرو