هتل Nadias Hotel Cenang Langkawi

هتل Nadias Hotel Cenang Langkawi در میان هتل های 2 ستاره لنکاوی جزء معدود هتل هایی می باشد که خدمات و امکانات مناسبی در ازای هزینه پرداختی برای مشتریانش عرضه می کند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هتل Nadias Hotel Cenang Langkawi بپردازیم.

هتل Nadias Hotel Cenang Langkawi در منطقه Oantai Cenang واقع شده است و گردشگران تور لنکاوی که قصد اقامت در این هتل را دارند تنها به دنیای زیر آب لنکاوی و موزه برنج دسترسی آسانی خواهند چرا که دنیای زیر آب لنکاوی و موزه برنج تنها 500 متر و 1 کیلومتر تا هتل فاصله دارد. جهت بازدید از سایر نقاط شهر، گردشگران می بایست از خدمات آزانس هتل استفاه نمایند. در ادامه خوب است به فاصله هتل تا برخی از نقاط دیدنی شهر اشاره کنیم:

6.8 کیلومتر تا زمین برنج سوخته.

8.2 کیلومتر تا آرامگاه Mahsuri.

9.9 کیلومتر تا پالاس تابستانی لنکاوی.

10.7 کیلومتر تا دهکده شرقی.

11.8 کیلومتر تا هفت چشمه.

همچنین خوب است بدانید در اطراف هتل، رستوران ها و کافه های زیادی وجود دارد تا گردشگران انواع غذاها و نوشیدنی های محلی و بین المللی را میل کنند.

هتل Nadias Hotel Cenang Langkawi، 100 اتاق دارد و گردشگران با اقامت در این هتل، از خدمات و امکاناتی هم بهره مند می شوند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

ارائه سرویس اینترنت پرسرعت بی سیم در لابی و اتاق ها به صورت رایگان، پارکینگ اختصاصی، ارائه خدمات و امکانات برای افرادی با مشکلات جسمی، استخر روباز به همراه میز سرو انواع نوشیدنی های بین المللی در کنار استخر، اتاق هایی برای افراد غیرسیگاری و مجهز به سامانه های تهویه مطبوع در کنار خدمات روم سرویس 24 ساعته.

همچنین گردشگران تور لنکاوی می توانند با پرداخت هزینه جداگانه از امکانات و خدمات دیگری مانند ماساژ اسپا، لاندری، اتوشویی، خشکشویی و تهیه بلیط مکان های دیدنی شهر هم بهره مند شوند.

آدرس هتل Lot 977, Pantai Cenang, Mukim Kedawang, 07000 Pantai Cenang, Malaysia

: Nadias Hotel Cenang Langkawi

امکانات Nadias Hotel Cenang Langkawi

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
اتاق ماساژ
نت در لابی
تاکسی سرویس
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی

درخواست رزرو