هتل Hotel Best Star Resort

هتل Best Star Resort جزء برترین ریزورت های 2 ستاره لنکاوی است که در منطقه Pantai Cenang واقع شده است. هتل Best Star Resort توانسته با ارائه خدمات و کیفیت مطلوب، توجه ویژه ای در میان گردشگران داشته و همچنین، یکی از بهترین انتخاب ها برای گردشرانی باشد که به صورت گروهی سفر می کنند.

گردشگران تور لنکاوی با اقامت در هتل Best Star Resort به دلیل داشتن ساحل اختصاصی، همواره دسترسی مستقیمی به ساحل داشته و می توانند با پرداخت هزینه جداگانه، از امکانات باربکیو نیز استفاده نمایند. همچنین از فعالیت هایی که هتل برای گردشگران ارائه داده و می بایست هزینه ای بابت آن ها پرداخت نمود می توان به غواصی، ورزش های آبی و ویندسرفینگ اشاره کرد.

علاوه بر ساحل اختصاصی، گردشگران می توانند از استخر روباز و چهارفصل هتل به همراه میزها و صندلی های اطراف آن نیز بهرمند شوند. لازم به ذکر است در کلوپ سلامت هتل خدمات ماساژ و ماساژ اسپا نیز ارائه می شود اما گردشگران می بایست هزینه جداگانه بابت آن ها پرداخت کنند.

از دیگر امکانات و خدمات هتل می توان به رستوران، ارائه اینترنت پرسرعت بی سیم در لابی و اتاق ها، میز تور و خدمات روم سرویس 24 ساعته اشاره نمود.

در ادامه گردشگران تور لنکاوی که قصد اقامت در هتل Best Star Resort را دارند خوب است با فاصله هتل تا برخی از نقاط شهر آشنا شوند:

500 متر تا دنیای زیر آب لنکاوی.

900 متر تا موزه برنج.

6.8 کیلومتر تا زمین برنج سوخته.

8.2 کیلومتر تا آرامگاه Mahsuri.

8.3 کیلومتعر تا Telega Harbour.

9.8 کیلومتر تا پالاس تابستانی لنکاوی.

10.7 کیلومتر تا دهکده شرقی.

11.7 کیلومتر تا هفت چشمه.

آدرس هتل ---

: Best Star Resort

امکانات hotel Best Star Resort

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
اتاق ماساژ
نت در لابی
فروشگاه
تاکسی سرویس
خدمات اتاق
ماهواره
استخر
اعلام حریق
رستوران
لابی
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی

درخواست رزرو