هتل Hotel Warisan Tokwan

گردشگرانی که در سفر به لنکاوی در جستوجوی مهمانپذیری ارزان و در موقعیتی خوش آب و هوا هستند، مهماپذیر Warisan Tokwan می تواند انتخابی معقول باشد. مهمانپذیر Warisan Tokwan در منطقه Kuah واقع شده و گردشگرانی که قبلا در این مهمانپذیر اقامت داشته، رضایت مطلوبی نسبت به خدمات، امکانات و هزینه پرداختی داشتند.

گردشگران تور لنکاوی لازم است بدانند اتاق های مهمانپذیر Warisan Tokwan مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی هستند اما سیستم های اعلام حریق در اتاق ها وجود ندارد لذا این مهمانپذیر مناسب افراد سیگاری نیز می باشد. از دیگر امکانات اتاق های می توان ب تخت خواب های یک و دو نفره، سرویس های بهداشتی و حمام اشاره کرد که از نظر نظافت، در شرایط نسبتا مناسبی قرار دارند. همچنین گردشگران می توانند از خدمات روم سرویس 24 ساعته، نظافت روزانه اتاق ها و خدمات خشکشویی نیز به صورت رایگان بهرمند شوند.

مهمانپذیر Warisan Tokwan دارای رستوران به همراه کافی شاپ می باشد. رستوران مهمانپذیر وعده صبحانه را به صورت رایگان ارائه داده و گردشگران امکان سفارش وعده صبحانه در اتاق ها را نیز دارند. همچنین می توانند انواع نوشیدنی های گرم، سرد و محلی را در کافی شاپ مهمانپذیر میل کنند.

مهمانپذیر Warisan Tokwan در خیابان 167 Batu واقع شده است لذا گردشگران تور لنکاوی که قصد دارند در این مهمانپذیر اقامت داشته باشند خوب است با فاصله مهمانپذیر تا برخی از نقاط شهر آشنا شوند:

رستوران Kak Yan Nasi Campur با فاصله 5.45 کیلومتر.

کافه Coco Bistro با فاصله 4.98 کیلومتر.

کافه Langkawi Hainanese با فاصله 5.44 کیلومتر.

مرکز خرید Parade MegaMall با فاصله 5.67 کیلومتر.

باشگاه ورزشی و بدنسازی G9 Fitness and Gym با فاصله 4.49 کیلومتر.

مرکز خدمات ماساژ اسپا Bellis Spa با فاصله 6 کیلومتر.

همچنین لازم به ذکر است فاصله مهمانپذیر تا فرودگاه بین اللمللی لنکاوی نیز 6.9 کیلومتر می باشد.

موقعیت مکانی هتل Hotel Warisan Tokwan روی نقشه

آدرس هتل Hotel Warisan Tokwan

No. 167 Batu 1, Kuah, Langkawi 07000, Malaysia

امکانات هتل Hotel Warisan Tokwan

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
نت در لابی
خدمات اتاق
ماهواره
لابی
;
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی