هتل Hotel Cosy Inn

طبق نظر گردشگران، مهمانپذیر Cosy Inn یکی از بهترین مهمانپذیرهای لنکاوی واقع در منطقه Kuah است که با توجه به هزینه پرداختی به ازای هرشب اقامت، امکانات و خدمات خوبی را هم ارائه می دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا با مهمانپذیر Cosy Inn بیشتر آشنا شوید.

برخلاف اکثر مهمانپذیرها که تنها سوئیت هایی جهت اقامت را ارائه می دهند، گردشگران تور لنکاوی با اقامت در مهمانپذیر Cosy Inn، علاوه بر اتاق هایی با امکانات رفاهی مورد نیاز مانند یخچال، تلویزیون، مبلمان، سرویس های بهداشتی و حمام و تخت خواب، می توانند از خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم که به صورت رایگان ارائه می شود نیز بهرمند شوند. همچنین اتاق ها مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوده و با داشتن سیستم های اعلام حریق، مناسب افراد غیرسیگاری نیز می باشند.

مهمانپذیر Cosy Inn دارای رستورانی می باشد که انواع غذاهای بین المللی را برای گردشگران سرو می کند. همچنین گردشگران می توانند از خدمات ماساژ اسپا و خدمات نگهداری از کودم با هزینه جداگانه نیز بهرمند شوند.

مهمانپذیر Cosy Inn در خیابان 68 Bandar Baru Baron واقع شده است و گردشگران تور لنکاوی که قصد اقامت در این مهمانپذیر را دارند خوب است در ادامه با فاصله هتل تا برخی از نقاط شهر آشنا شوند:

22 دقیقه به صورت پیاده تا Kuah Jetty.

10 دقیقه به صورت پیاده تا مرکز خرید Night Market.

19 دقیقه به صورت پیاده تا میدان عقاب.

3 دقیقه به صورت پیاده تا مسجد Al-Hana.

6 دقیقه به صورت پیاده تا پارک Chogm.

23 دقیقه به صورت پیاده تا مرکز خرید Parade Megamall.

9.7 کیلومتر تا پارک باغ وحش لنکاوی.

7.5 کیلومتر تا پارک Mardi Agro Technology Park.

همچنین لازم به ذکر است فاصله مهمانپذیر تا فرودگاه بین المللی لنکاوی نیز کمتر از 13 کیلومتر می باشد و گردشگران می توانند جهت دسترسی به نقاط مختلف از سرویس آژانس هتل استفاده نمایند.

موقعیت مکانی هتل Hotel Cosy Inn روی نقشه

آدرس هتل Hotel Cosy Inn

No. 58 Bandar Baru Baron, Kuah, Langkawi, 07000, Malaysia

امکانات هتل Hotel Cosy Inn

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
مراقبت کودک
اتاق ماساژ
نت در لابی
تاکسی سرویس
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی
گاو صندوق
;
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی