هتل Akasia Hotel

هتل Akasia Hotel از معدود هتل هایی در لنکاوی می باشد که در می بایست در اولویت های آخر قرار گرفته و تا حد ممکن از اقامت در آن اجتناب کرد. اکثر گردشگرانی که قبلا در هتل Akasia Hotel اقامت داشته نسبت به امکانات، خدمات، هزینه پرداختی و نظافت هتل بسیار ناراضی بودند.

گردشگران تور لنکاوی می توانند با اقامت در هتل Akasia Hotel از سرویس اینترنت پرسرعت بی سیم در لابی و اتاق ها به صورت رایگان بهرمند شوند. هتل دارای رستورانی می باشد که 3 وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام را برای گردشگران سرو می کند اما گردشگرانی که قبلا در این هتل اقامت داشتند انتظار داشتند با هزینه پرداختی، وعده صبحانه به صورت رایگان ارائه شود اما هزینه جداگانه برای آن پرداخت کردند.

اتاق های هتل به دو صورت 1 تا 3 نفر و 4 تا 8 نفر که اتاق های خانوادگی هستند تقسیم می شوند. تمامی اتاق ها از سیستم های سرمایشی و گرمایشی برخوردارند هرچند برخی گزارش دادند که سیستم های سرمایشی و گرمایشی اتاقشان خراب بوده و هتل نسبت به تعمیر آن ها کوتاهی کرده است. لازم به ذکر می باشد گردشگران از نظافت اتاق ها بسیار ناراضی بودند بطوریکه فرش داخل اتاق، تخت خواب، سرویس بهداشتی و حمام هتل بسیار کثیف بود.

گردشگران تور لنکاوی با اقامت در هتل Akasia Hotel، با میانگین 5 دقیقه پیاده روی به رستوران مدیترانه ای Alhamdulillah، رستوران آسیایی Haroo+، کافه هنر لنکاوی و رستوران ایتالیایی Artisans Pizza دسترسی خواهند داشت.

همچنین مرکز خرید نایت مارکت لنکاوی، کلیسای کاتولیک Ave Stella Maris نیز میانگین 5 دقیقه به صورت پیاده تا هتل فاصله دارند. در آخر نیز لازم به ذکر است فرودگاه لنکاوی فاصله ای 12.8 کیلومتری تا هتل دارد.

موقعیت مکانی هتل Akasia Hotel روی نقشه

آدرس هتل Akasia Hotel

Lot 525, Asia Hotel Persiaran Putra | Kelibang, Langkawi 07000, Malaysia

امکانات هتل Akasia Hotel

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
نت در لابی
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی
;
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی