هتل Hotel Coconut Hill Resort

هتل Coconut Hill Resort اقامتگاهی اقتصادی و مناسب برای گردشگرانی است که قصد دارند در سفر به لنکاوی، در هتلی با ارائه امکانات و خدمات معقول در ازای پرداخت هزینه ای مناسب اقامت داشته باشند. در ادامه به بررسی هتل Coconut Hill Resort خواهیم پرداخت.

هتل Coconut Hill Resort در تپه Jalan Pantai Cenang قرار دارد و گردشگران تور لنکاوی با اقامت در این هتل، چشم انداز بی نظیری از طبیعت سبز خواهند داشت چراکه این هتل جزء هتل های مرتفع شهر می باشد.

Coconut Hill Resort ظاهری قدیمی اما بازسازی شده دارد. از امکانات و خدماتی که هتل ارائه می دهد می توان به باشگاه بدنسازی مجهز به دستگاه های مدرن ورزشی، فضای سبز بزرگ به همراه خدمات باربکیو و پارکینگ اختصاصی اشاره نمود و لازم به ذکر است هتل فاقد اینترنت پرسرعت بی سیم در لابی و اتاق ها می باشد.

اتاق های هتل دارای امکاناتی مانند سیستم های سرمایشی و گرمایشی، بالکن به همراه چشم انداز زیبا از طبیعت، سرویس های بهداشتی و حمام و دارای لوازم بهداشتی مورد نیاز، سیستم اعلام حریق، مبلمان، یخچال و تلویزیون هستند و در کنار آن ها، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، روم سرویس 24 ساعته، لاندری با هزینه جداگانه نیز ارائه می شود.

هتل Coconut Hill Resort دارای رستوران می باشد که انواع غذاهای محلی، دریایی، اروپایی و بین المللی را برای گردشگران ارائه می دهد. همچنین در کنار رستوران، کافی شاپ نیز وجود دارد که انواع نوشیدنی های گرم، سرد، محلی و بین المللی را سرو می کند.

در ادامه گردشگران تور لنکاوی خوب است با فاصله هتل تا برخی از نقاط شهر آشنا شوند:

10 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی لنکاوی.

6 کیلومتر تا مرکز خرید پلازا.

5.2 کیلومتر تا پباغ وحش لنکاوی.

1.55 کیلومتر تا آبشار Temurun.

2.99 کیلومتر تا آرامگاه Mahsuri.

4.34 کیلومتر تا غار خفاش.

3.39 کیلومتر تا دهکده کتاب مالزی.

2.19 کیلومتر تا پالاس عقاب.

موقعیت مکانی هتل Hotel Coconut Hill Resort روی نقشه

آدرس هتل Hotel Coconut Hill Resort

Jalan Gunung Raya, Langkawi 07000, Malaysia

امکانات هتل Hotel Coconut Hill Resort

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
نت در لابی
فضای سبز
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی
;
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی