هتل Hotel Langgura Baron Resort

هتل Langgura Baron Resort از بهترین ریزوت های 2 ستاره منطقه  Pantai Cenang شهر لنکاوی است که گردشگران جهت اقامت در هتلی با هزینه اقتصادی و خدمات و امکانات مطلوب آن را انتخاب نمایند. در ادامه به بررسی هتل Langgura Baron Resort خواهیم پرداخت.

گردشگران تور لنکاوی با اقامت در هتل Langgura Baron Resort می توانند از خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم به صورت رایگان در لابی و اتاق ها بهرمند شوند. هتل دارای رستوران نمی باشد اما گردشگران می توانند از رستوران ها و کافه های اطراف هتل استفاده نمایند.

اتاق های هتل دارای چشم انداز مناسبی از شهر و دریا هستند اما هتل فاقد ساحل اختصاصی می باشد لذا گردشگران می توانند از استخر روباز هتل به همراه میزها و صندلی های اطراف آن استفاده کنند.

اتاق های هتل طبق نظر گردشگرانی که قبلا در هتل Langgura Baron Resort اقامت داشته اند، از دکوراسیون و نظافت مناسبی برخوردار بوده و دارای امکانات رفاهی مانند سیستم های سرمایشی و گرمایشی، یخچال کوچک، تلویزیون، سرویس های بهداشتی و حمام، مبلمان و تخت خواب برخوردارند. همچنین به دلیل وجود سیستم های اعلام حریق، اتاق های هتل مناسب افراد غیرسیگاری می باشد هرچند برای افراد سیگاری، اتاق های مجزا جهت استعمال انواع دخانیات تعبیه نشده است.

از دیگر امکانات و خدمات هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، خدمات تور، صندوق امانات و اتاق های خانوادگی برای گردشگرانی که به صورت گروهی سفر می کنند اشاره کرد. لازم به ذکر است در صورتیکه گردشگران از وسایل نقلیه شخصی استفاده می کنند می توانند از پارکینگ اختصاصی هتل به صورت رایگان نیز بهرمند شوند.

گردشگران تور لنکاوی در ادامه خوب است با فاصله هتل تا برخی از نقاط شهر آشنا شوند:

700 متر تا دنیای زیر آب لنکاوی.

800 متر تا موزه برنج.

6.7 کیلومتر تا زمین برنج سوخته.

8.2 کیلومتر تا آرامگاه Mahsuri و Telega Harbour.

9.7 کیلومتر تا پالاس تابستانی لنکاوی.

1.05 کیلومتر تا دهکده شرقی.

11.6 کیلومتر تا هفت چشمه.

آدرس هتل Lot 2608, Tanjung Mali, 07000 Pantai Cenang, Malaysia

: Langgura Baron Resort

امکانات hotel Langgura Baron Resort

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
نت در لابی
فروشگاه
تاکسی سرویس
خدمات اتاق
ماهواره
استخر
اعلام حریق
رستوران
لابی
گاو صندوق
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی

درخواست رزرو