هتل Hotel Kampung Tok Senik Resort

در میان هتل های 3 ستاره، اقتصادی و با ارائه امکانات و خدمات مناسب در لنکاوی، هتل Kampung Tok Senik Resort جزء مقرون به صرفه ترین هتل های 3 ستاره می باشد. در ادامه به بررسی هتل Kampung Tok Senik Resort خواهیم پرداخت.

اتاق های هتل Kampung Tok Senik Resort علاوه بر دکوراسیونی شیک، از امکانات مناسبی هم برخوردارند. در آشپزخانه اتاق ها، یخچال، ماشین لباسشویی، فر و سایر لوازم رفاهی مورد نیاز قرار گرفته است. تخت خواب های دیواری، سرویس های بهداشتی و حمام، مبلمان، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و اعلام حریق از دیگر امکانات اتاق ها می باشد. همچنین گردشگران تور لنکاوی می توانند از خدمات اتوشویی هم به صورت رایگان بهرمند شوند.

هتل Kampung Tok Senik Resort مجهز به دو استخر روباز 4 فصل برای کودکان و بزرگسالان می باشد که در کنار آن و واقع در فضای سبز هتل، خدمات باربکیو با هزینه جداگانه نیز ارائه می شود. همچنین در کنار پارکینگ اختصاصی، خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم در لابی، اتاق ها و تمام نقاط هتل هم قابل استفاده می باشد.

هتل فاقد رستوران و یا کافی شاپ می باشد لذا گردشگران تور لنکاوی می بایست جهت میل کردن وعده های غذایی به رستوران ها و کافه های اطراف هتل مراجعه کنند. رستوران های Kdai Simoang، Temoyong Mini Mart و کافه سابمراین نزدیک ترین رستوران ها و کافه ها به هتل Kampung Tok Senik Resort می باشند.

در ادامه به فاصله هتل تا برخی از نقاط لنکاوی اشاره می کنیم:

1.4 کیلومتر تا دنیای زیر آب لنکاوی.

2 کیلومتر تا موزه برنج.

6.4 کیلومتر تا زمین برنج سوخته.

6.9 کیلومتر تا آرامگاه Mahsuri.

8.7 کیلومتر تا Telega Harbour.

10.4 کیلومتر تا پالاس تابستانی لنکاوی.

11.3 کیلومتر تا دهکده شزقی.

12.2 کیلومتر تا هفت چشمه.

آدرس هتل Lot 1577, Kawasan Mata Air (Mukim Ulu Melaka), 07000 Langkawi Island, Malaysia

: Kampung Tok Senik Resort

امکانات hotel Kampung Tok Senik Resort

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
نت در لابی
ماهواره
استخر
لابی
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی

درخواست رزرو