هتل Hotel Langkawi Budget

گردشگرانی که در سفر به لنکاوی قصد دارند در میان هتل های 2 ستاره، 1 ستاره و مهمانسراهای شهر به دلایل مختلفی اقامت داشته باشند، با تنوعی از هتل های 2 ستاره و 1 ستاره روبرو می شوند که هرکدام امکانات و خدماتی را برای گردشگران ارائه می دهند. هتل Langkawi Budget Inn یکی از هتل های 2 ستاره محبوب در لنکاوی به حساب می آید چرا که در ازای پرداخت هزینه ای معقول، امکانات و خدمات مناسبی را هم برای مشتریان خود ارائه می دهد. در ادامه به بررسی هتل Langkawi Budget Inn خواهیم پرداخت.

از امکاناتی که گردشگران تور لنکاوی با اقامت در هتل Langkawi Budget Inn بهره مند خواهند شد می توان به ارائه اینترنت پرسرعت بی سیم در لابی و اتاق ها، امکان اخذ بلیط های مکان های دیدنی شهر در لابی هتل، کافی شاپ با سرو انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی، خدمات ترانسفر فرودگاهی با پرداخت هزینه جداگانه، میز پذیرش 24 ساعته، تور دسک، اجاره دوچرخه، اتاق هایی مجهز به سامانه های سرمایشی و گرمایشی در کنار خدمات روم سرویس 24 ساعته.

همچنین لازم به ذکر است اتاق های هتل مجهز به حداقل امکانات اقامتی هستند.

هتل Langkawi Budget Inn تا ساحل فاصله نسبتا کمی دارد و همچنین، گردشگران تور فاصله ای 2 کیلومتری تا پارک لاگندا، فاصله 2.24 کیلومتری تا میدان عقاب، 2.4 کیلومتر تا Kuah Jetty و 3.98 کیلومتر تا ساحل برینگینگ خواهند داشت.

لازم به ذکر است گردشگران در صورتیکه از وسایل نقلیه شخصی استفاده می کنند می توانند علاوه بر استفاده از پارکینگ اختصاصی هتل، به مکان های دیدنی شهر هم دسترسی مناسبی داشته باشند. در غیر اینصورت، گردشگران تور لنکاوی می توانند از سرویس درخواست آژانس هتل استفاده نمایند.

آدرس هتل 65 LANGKAWI MALL POKOK ASAM KUAH LANGKAWI,, Kuah, Langkawi, Kedah, Malaysia, 07000

: Langkawi Budget

موقعیت مکانی hotel Langkawi Budget

امکانات hotel Langkawi Budget

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
نت در لابی
ماهواره
لابی
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی

درخواست رزرو