هتل Hotel Tanjung Sanctuary Langkawi

در سفر به لنکاوی با هتل ها و اقامتگاه های مختلفی روبرو می شوید که هرکدام امکانات و خدمات مختلفی را برای مشتریان خود ارائه می دهند. هتل Tanjung Sanctuary Langkawi جزء هتل های 4 ستاره محبوب شهر است که در نزدیکی ساحل واقع شده و از امکانات مناسبی هم برخوردار می باشد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هتل Tanjung Sanctuary Langkawi بپردازیم.

این هتل در خیابان jalan Pantai Kok واقع شده است هرچند گردشگران تور لنکاوی که قصد اقامت در این هتل را دارند فاصله قابل توجهی تا برخی از مکان های دیدنی شهر مانند هفت چشمه، آبشار Telega Tjuh، دهکده شرقی و غیره دارند اما قدم زدن در فضای سبز مسیر لذت بخش بوده و علاوه بر آن، گردشگران می توانند از خدمات تاکسیرانی هتل نیز استفاده نمایند. لازم به ذکر است در شعاع 500 متری هتل، رستوران ها و کلوب های مختلفی ها وجود دارد که گردشگران می توانند لحظات خودشی را در آن ها سپری کنند.

هتل Tanjung Sanctuary Langkawi جزء هتل های 4 ستاره نسبتا گران لنکاوی محسوب می شود بطوریکه جهت اخد تخت اضافه برای اتاق می بایست بیش از 180 رینگیت مالزی پرداخت نمایید.

گردشگران تور لنکاوی که قصد اقامت در این هتل را دارند از امکانات و خدمات مناسبی برخوردار می شوند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

ارائه سرویس اینترنت بی سیم پرسرعت در لابی و اتاق ها، پارکینگ اختصاصی پولی برای گردشگرانی که قصد استفاده از وسایل نقلیه شخصی دارند، اتاق هایی با چشم انداز مناسب به همراه خدماتی مانند روم سرویس 24 ساعته و خدمات لاندری در کنار امکاناتی مانند سیستم های سرمایشی و گرمایشی مدرن، باشگاه بدنسازی مجهز به دستگاه های مدرن ورزشی، اتاق کنفرانس و رستورانی شیک به همراه سرو انواع غذاهای محلی، دریایی و بین المللی با کیفیت بالا.

آدرس هتل Jalan Pantai Kok, Langkawi 07100, Malaysia

: Tanjung Sanctuary Langkawi

امکانات hotel Tanjung Sanctuary Langkawi

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
بدنسازی
نت در لابی
لاندری
ماهواره
لابی
گاو صندوق
اتاق جلسه
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی

درخواست رزرو