هتل Hotel Mingood

هتل Mingood یکی از قدیمی ترین هتل های منطقه تاریخی جورج تاون است که قدمتش به 40 سال پیش باز می گردد. گردشگران جهت اقامت در هتل Mingood می بایست میانگین 100 رینگیت مالزی به ازای هرشب پرداخت نمایند اما طبق نظر گردشگرانی که قبلا در این هتل اقامت داشتند، هتل Mingood نسبت به امکانات و خدمات ارائه شده در قبال هزینه پرداختی، مقرون به صرفه نمی باشد.

یکی از دلایلی که باعث ناخوشایندی گردشگران تور پنانگ نسبت به هتل Mingood کرده است، قدیمی بودن آن می باشد. راهروها، اتاق ها، نمای بیرونی و داخل هتل قدیمی بوده و از طرفی هم گردشگران گفته اند از نظر نظافت اتاق ها و راهروها، هتل در وضعیتی نامناسب قرار دارد.

از نظر گردشگران، کارکنان هتل با اینکه افرادی خوش برخورد هستند اما از نظر ارائه خدمات و انجام وظایف، کوتاهی می کنند. اتاق های هتل Mingood مجهز به امکانات سرمایشی و گرمایشی بوده و خدمات لاندری و روم سرویس 24 ساعته هم در اتاق ها ارائه می شود. همچنین به دلیل وجود سیستم های اعلام حریق، این هتل مناسب افراد غیرسیگاری نیز می باشد.

هتل دارای رستورانی است که غذاهای محلی و برخی از غذاهای بین المللی را برای گردشگران تور پنانگ سرو می کند و همچنین گردشگران می توانند وعده صبحانه خود را در اتاق میل کنند. از دیگر امکانات و خدمات هتل می توان به ارائه سرویس اینترنت بی سیم پرسرعت در لابی و اتاق ها به صورت رایگان و مجهز کردن اتاق ها به حداقل امکانات رفاهی اشاره نمود.

در اطراف هتل Mingood رستوران های مختلفی وجود دارد. رستوران آسیایی Laksalicious، رستوران چینی Kimpo Famous Roasted، رستوران فرانسوی Indigo و رستوران هندی Olive Kitchen از نزدیک ترین رستوران های با کیفیت هستند که جهت دسترسی به آن ها تنها 5 دقیقه پیاده روی لازم است

هتل Mingood فاصله قابل توجهی تا اکثر نقاط دیدنی شهر دارد بطوریکه:

800 متر تا Komtar و مرکز خرید Prangin Mall.

1 کیلومتر تا مرکز خرید خیابان اول پنانگ.

1.2 کیلومتر تا میدان تایمز و معبد Khoo Kongsi.

1.3 کیلومتر تا موزه واندفود.

آدرس هتل 164, Jalan Argyll, 10050 George Town, Pulau Pinang, Malaysia

: Mingood

موقعیت مکانی hotel Mingood

امکانات hotel Mingood

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
نت در لابی
تاکسی سرویس
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
لابی
درج نظر

هتل های محبوب پنانگ

هتل های لوکس پنانگ

هتل های ارزان پنانگ

درخواست رزرو