هتل Hotel EQ Ferringhi

هتل EQ Ferringhi، اقامتگاهی دو ستاره و ارزان در پنانگ است که در منطقه توریستی Batu Ferringhi واقع شده و مناسب برای آن دسته از گردشگرانی می باشد که به دنبال اقامتی ارزان در پنانگ هستند. طبق نظر گردشگرانی که قبلا در این هتل اقامت داشته اند، هتل EQ Ferringhi از نظر کیفیت، سطح خدمات و امکانات ارائه شده و ارزش هزینه پرداختی، هتل خوب و مناسبی نمی باشد.

اتاق های هتل EQ Ferringhi مجهز به حداقل امکانات رفاهی و اقامتی مانند تخت خواب، یخچال، تلویزیون، سرویس های بهداشتی و حمام هستند اما گردشگران تور پنانگ گفته اند نظافت در اتاق ها صورت نگرفته و از نظر بهداشتی، اتاق ها در وضعیت ناخوشایندی قرار دارند.

گردشگران می توانند در تمامی نقاط هتل از اینترنت پرسرعت بی سیم به صورت رایگان بهرمند شوند. هتل فاقد رستوران بوده و گردشگران می بایست جهت میل کردن وعده های غذایی، به رستوران های اطراف هتل مراجعه کنند. رستوران چینی Andrew Kampung، رستوران دریایی Shangri-La Rasa Sayang، رستوران اروپایی Feringgi Grill از نزدیک ترین رستوران های با کیفیت هستند که میانگین 4 دقیقه پیاده روی جهت دسترسی به آن ها نیاز است.

امکانات هتل در حد خود معقول می باشد اما از نظر گردشگران، هزینه پرداخت شده در ازای کیفیت امکانات و خدمات به صرفه نمی باشد.

در ادامه گردشگران تور پنانگ که قصد دارند در این هتل اقامت داشته باشند خوب است با فاصله هتل تا برخی از نقاط شهر آشنا شوند:

خدمات اسپای Milu با فاصله کمتر از 150 متر.

مارکت شبانه Batu Ferringhi Night Market با فاصله کمتر از 300 متر.

ساحل Battu Ferringhi با فاصله 300 متر.

مرکز تفریحی Seahorse Watersports با فاصله 480 متر.

گالری هنر یاهونگ با فاصله 600 متر.

موزه عروسک های TeddyVille با فاصله 2 کیلومتر.

آدرس هتل 17, Lorong Sungai Emas, Kawasan Perumahan Sungai Emas, 11100 Batu Ferringhi, Pulau Pinang, Malaysia

: EQ Ferringhi

موقعیت مکانی hotel EQ Ferringhi

امکانات hotel EQ Ferringhi

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
نت در لابی
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی
درج نظر

هتل های محبوب پنانگ

هتل های لوکس پنانگ

هتل های ارزان پنانگ

درخواست رزرو