هتل Etap Bulvar Hotel

انتخاب محل مناسب برای اقامت یکی از مهمترین نکاتی است که گردشگران باید به آن توجه ‏کنند به همین جهت ما در لحظه آخر به معرفی هتل ها و اقامتگاه ها می پردازیم در این ‏مقاله نیز قصد داریم هتل ‏Etap Bulvar Hotel‏ که یکی از بهترین هتل های شهر آنکارا می باشد ‏را به گردشگران تو آنکارا و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. 
اتاق های هتل ‏Etap Bulvar Hotel‏: 
این هتل اتاق های متعدد و مجهزی دارد و در هر یک از آن ها امکانات متعددی نظیر حمام، ‏سرویس بهداشتی، تلویزیون، تلفن، سیستم تهویه مطبوع، رم سرویس، وای فای رایگان و غیره ‏به گردشگران تور آنکارا و مسافران هتل ارائه می شود. 
امکانات کلی هتل ‏Etap Bulvar Hotel‏: 
از امکاناتی که در این هتل وجود دارد می توان به باغ، لابی، نگهبان، صنروق امانات، رستوارن، ‏کافه، ترانسفر فرودگاهی، کتابخانه، وای فای رایگان در تمامی نقاط هتل، پارکینگ رایگان و ‏غیره اشاره کرد. 
موقعیت مکانی هتل ‏Etap Bulvar Hotel‏ 
این هتل لوکس در نزدیکی بلوار اتاتورک واقع شده است و از نظر موقعیت مکانی یکی از ‏بهترین هتل های آنکارا محسوب می شود اگر قصد سفر با تور آنکارا و اقامت در این هتل را ‏دارید باید بدانید که فاصله هتل از فرودگاه آنکارا حدود 15 کیلومتر می باشد. 
گردشگران تور آنکارا باید توجه داشته باشند که پرسنل این هتل رفتاری بسیار مودبانه و حرفه ‏ای دارند همچنین لازم به ذکر است که تمامی آن ها به زبان های عربی، آلمانی، فارسی، ترکی، ‏فرانسوی و غیره مسلط هستند و گردشگران مشکلی در برقراری ارتباط با آن ها نخواهند ‏داشت. 
اگر قصد اقامت در این هتل را دارید باید توجه داشته باشید که ساعت تحویل و تخلیه اتاق ‏های این هتل به ترتیب 14:00 و 12:00 می باشد. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور آنکارا و انتخاب محل اقامت برایتان مفید واقع شود. 
آدرس هتل Olgunlar Cad. No:4 Kavaklıdere Bakanlıklar Kızılay, 06440 Ankara, Turkey

: Etap Bulvar Hotel

موقعیت مکانی Etap Bulvar Hotel

امکانات Etap Bulvar Hotel

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
نت در لابی
ماهواره
لابی
درج نظر

هتل های قابل رزرو آنکارا

هتل های محبوب آنکارا

هتل های لوکس آنکارا

هتل های ارزان آنکارا

درخواست رزرو