هتل Barış Suite Hotel

کوش آداسی واقع در کشور تاریخی و توریستی ترکیه، به سبب داشتن جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوان، سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از جای جای جهان می باشد. این شهر به واسطه هتل ها و اقامتگاه های متعددی که داراست، از گردشگران و مسافران میزبانی می کند. یکی از این هتل ها، هتل Barıs Suite Hotel است که ما در ادامه این مقاله معرفی آن پرداخته و اطلاعاتی درباره مشخصات، امکانات و قوانین آن در اختیار کاربران و گردشگران عزیز قرار می دهیم.
مشخصات هتل Barıs Suite Hotel
هتل Barıs Suite Hotel، یکی از هتل های نسبتا لوکس، مجهز و دو ستاره شهر کوش آداسی است که در منطقه کادینلار این شهر واقع شده و همواره میزبان گردشگران تور کوش آداسی بوده است. این هتل در نزدیکی ساحل قرار گرفته و با طی مسافتی حدود 6 دقیقه ای، گردشگران و مسافران تور کوش آداسی می توانند به ساحل دسترسی پیدا کنند.
همچنین این هتل با بازار بزرگ کوش آداسی 2650 فوت و با فرودگاه بین المللی عدنان مندرس حدود 31.1 مایل فاصله دارد. اتاق های این هتل در سه نوع Triple Room with View، Comfort Quadruple Room و Double Room به گردشگران تور کوش آداسی ارائه می شود. در ادامه به شرح امکانات عمومی هتل و اتاق های آن می پردازیم.
امکانات هتل Barıs Suite Hotel
از جمله امکانات و تجهیزاتی که در این هتل در اختیار گردشگران تور ترکیه قرار می گیرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پارکینگ، کارکنان چد زبانه (ترکی، انگلیسی، فرانسوی و آلمانی)، اینترنت Wi-Fi رایگان، رستوران، میز مخصوص سرو نوشیدنی، خدمات صبحانه در اتاق، رزرواسیون 24 ساعته، رم سرویس روزانه، خدمات لاندری، صندوق امانات، انبار مخصوص نگهداری بار، آسانسور، میز تور، خدمات فکس، اماکن مخصوص سیگار کشیدن و غیره.
قوانین هتل Barıs Suite Hotel
• ساعت تحویل اتاق ها: 00:00 – 14:00
• ساعت تخلیه اتاق ها: 12:30 – 12:00
• ورود حیوانات خانگی ممنوع است.
• سیگار کشیدن در هتل ممنوع است.

وب سایت : http://www.barissuitehotel.com

آدرس هتل Salipazari Sitesi Sulun sokak No:12 , 09400 Kuşadası, Türkiye

: Barış Suite Hotel

موقعیت مکانی Barış Suite Hotel

امکانات Barış Suite Hotel

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
نت در لابی
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
لابی
گاو صندوق
درج نظر

هتل های قابل رزرو کوش آداسی

هتل های محبوب کوش آداسی

هتل های لوکس کوش آداسی

هتل های ارزان کوش آداسی

درخواست رزرو