هتل Sultanahmet Cesme Hotel

ترکیه یکی از کشور های توریستی جهان می باشد در میان شهر های این کشور شهر استانبول هر سال بیشترین تعداد توریست را به خود جذب می کند.
هتل Sultanahmet Cesme Hotel که البته بیشتر شبیه به یک هتل آپارتمان می باشد در قلب شهر استانبول قرار گرفته است.  این هتل امکاناتی مانند پارکینگ رایگان، اینترنت رایگان، شاتل فرودگاهی (غیر رایگان)، سرویس شاتل، اتاق های غیر سیگاری، سوئیت عروسی، فاکس و فتوکپی را پوشش می دهد.
خدمات لابی هتل Sultanahmet Cesme Hotel شامل: پذیرش 24 ساعته، تبدیل ارز، ذخیره سازی چمدان، خدمات کابینت، خدمات بلیط و میز تور می شود.
متاسفانه این هتل فاقد امکاناتی مانند استخر، مرکز ماساژ، مرکز تناسب اندام و آسانسور می باشد.
فعالیت هایی که خدمه هتل جهت بهداشت و نظافت ارائه می دهند شامل تمیز کردن روزانه اتاق ها، خدمات اتو و خدمات خشکشویی می باشد که البته لازم به ذکر است که برخی از مسافران تور استانبول از پاکیزگی این هتل رضایت چندانی نداشته اند.
از گزینه هایی که مسافران تور استانبول در این هتل جهت اقامت پیش رو دارند می توان به اتاق دو نفره با داشتن یک تخت دو نفره یا به انتخاب خودتان دو تخت یک نفره، اتاق سه گانه که دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره می باشد یا به انتخاب خودتان سه تخت یک نفره و اتاق خانواده که شامل یک تخت خواب ونفره بزرگ به همراه دو تخت خواب یک نفره می شود، این هتل در مجموع دارای 14 باب اتاق می باشد.
امکانات مشترک تمامی اتاق ها: تلفن، تلویزیون، یخچال، عایق صوتی، حمام خصوصی و تهویه مطبوع می باشد.
فاصله هتل تا برخی اماکن مهم و تفریحی شهر استانبول:
فاصله هتل تا مسجد  اورتاکوی کمتر از یک کیلومتر، تا مسجد سلیمانیه حدود 1.5 کیلومتر و تا برج ویرجین حدود 3 کیلومتر می باشد.
فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی آتاتورک حدود 13 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی استانبول تقریبا 30 کیلومتر می باشد.
آدرس: Kucukayasofya Mh. Sehit Mehmet Pasa Sok. No:22 Sultanahmet, Fatih, 34400 Istanbul

موقعیت مکانی هتل Sultanahmet Cesme Hotel روی نقشه

آدرس هتل Sultanahmet Cesme Hotel

Kucukayasofya Mh. Sehit Mehmet Pasa Sok. No:22 Sultanahmet, Fatih, 34400 Istanbul

;
درج نظر

هتل های قابل رزرو استانبول

هتل های محبوب استانبول

هتل های لوکس استانبول

هتل های ارزان استانبول