هتل Club Hotel Sera

هتل Club Hotel Sera هتلی مجلل در در منطقه لارا آنتالیا می باشد که در سال 1986 احداث گردید و در سال 2007 تحت بازسازی قرار گرفت. این هتل در زمینی به مساحت تقریبی چهل هزار متر مربع و در ساختمان های 5 – 13 طبقه ساخته شده است. هتل Club Hotel Sera دارای ساحل شنی اختصاصی می باشد که گردشگران می توانند از آن بهره ببرند .


امکانات و خدمات هتل کلاب سرا
سرویس دهی و خدمات هتل Club Hotel Sera به صورت UALL ارائه می شود و شما می توانید به صورت شبانه روزی از غذا و خوراکی های رایگان این هتل استفاده کنید. در واقع شما در زمانی که این هتل را رزرو می کنید، هزینه های مربوط به خورد و خوراک خود را هم می پردازید و لازم نیست زمان استفاده از آن ها دوباره هزینه بدهید. برای کودکان و نوجوانان هم علاوه بر استخر اختصاصی، زمین بازی نیز وجود دارد. در این هتل خدمات نگهداری از کودکان نیز ارائه می شود.  هتل کلاب سرا برای اوقات فراغت شبانه نیز تمهیداتی در نظر گرفته شده که نمایش و آواز، شعبده بازی، بیلیارد، موزیک زنده و سیرک از این قبیل هستند. پرسنل این هتل حرفه ای و خوش خلق بوده و برخورد در خور شانی با توریست ها دارند که این امر رضایت گردشگران تور آنتالیا را در پی داشته است.


اتاق های هتل کلاب سرا
هتل Club Hotel Sera دارای حدود 550 اتاق و 1140 تخت خواب می باشد که در دو ساختمان ELEGANCE و CLUB قرار دارند. اتاق های این هتل دارای مشخصات زیر می باشند:

  •  اتاق استاندارد 30 متری که شامل بالکن، صندوق امانات، تلویزیون تخت، تهویه، حمام و سشوار است.
  •  اتاق خانوادگی 25 – 40 متری که شامل بالکن، صندوق امانات، تهویه، تلویزیون تخت، حمام و سشوار است.
  •  اتاق 80 متری که شامل بالکن، صندوق امانات، تلویزیون تخت، تهویه، حمام و سشوار است.
  •  اتاق OTTOMAN PALACE 450 متری که به روش عثمانی طراحی شده و شامل سه بالکن، یک اتاق پذیرایی، یک اتاق مطالعه، یک اتاق خواب، حمام با جکوزی، صندوق امانات، تهویه و تلویزیون تخت می‌باشد.

 

رستوران هتل کلاب سرا
هتل Club Hotel Sera دارای 5 رستوران می باشد که 3 تا آن ها آلاکارته است: رستوران ROYAL با گنجایش 650 نفر، رستوران GARDEN با گنجایش 700 نفر، رستوران آلاکارته MONGOLIAN با گنجایش 80 نفر، رستوران آلاکارته BISTRO ROYAL با گنجایش 45 نفر و رستوران آلاکارته TRATTORIA POMODORO با گنجایش 120 نفر. همچنین این هتل هفت کافه نیز دارد که شما گردشگران تور آنتالیا می توانید اوقات خوب و خوشی را در آن بگذرانید. هتل Club Hotel Sera سه استخر سر باز و یک استخر سر پوشیده را در دل خود جای داده که گردشگران تور کلاب می توانند برای اوقات فراغت خود از آن ها استفاده کنند. 


فاصله هتل کلاب سرا تا مکان های مهم شهر

  • موزه آنتالیا 12 کیلومتر
  • برج ساعت 10کیلومتر
  • فرودگاه آنتالیا 7.5 کیلومتر
  • مرکز آنتالیا 10 کیلومتر

 

قوانین هتل کلاب سرا آنتالیا

  • ساعت تحویل اتاق:14 
  • ساعت تخلیه اتاق:12


 

وب سایت : http://clubhotelsera.com.tr

آدرس هتل Ornekkoy ,Antalya, 07230 Lara, Turkey

: Club Hotel Sera

تصاویر Club Hotel Sera

موقعیت مکانی Club Hotel Sera

امکانات Club Hotel Sera

نت در اتاق
ترانسفر
مراقبت کودک
پارک آبی
بدنسازی
نت در لابی
میز بیلیارد
پارکینگ
ماهواره
استخر
رستوران
لابی
آسانسور
کافی شاپ
گاو صندوق
اتاق جلسه
آمفی تأتر
پذیرش
زمین بازی
اتاق بازی
کرایه خودرو
تهویه هوا
حمل چمدان
اتاق چمدان
اطفاء حریق
آرایشگاه

Hotel Club Hotel Sera نظرات مردم

احمد جوانمرد 3 تیر 99
0
سلام واقعا یکی از هتل های زیبا و قشنگ و جذاب آنتالیا است آرزو می کنم یکبار دیگر قبل مرگ آنجا بروم
مریم 6 آبان 98
0
هتل کلاب سرا یکی از ویژگی های خوبی که مورد استقبال مسافران قرار گرفته اینه که خدمات هتل به صورت uall می باشد و می توانید به صورت شبانه روزی از غذا و خوراکی های موجود استفاده کنید و مثل بقیه هتل ها نیست که یه تایم مشخصی داشته باشه و به غذا نرسید club hotel sera اتاق های تمیز و خوبی داره واقعا رسیدگی عالی بود و بسیار خوش برخورد بودن
درج نظر

سوالات متداول کلاب سرا

قیمت هر شب اقامت در هتل کلاب سرا آنتالیا چقدر می باشد؟

هزینه هر شب اقامت در هتل کلاب سرا بسته به نوع اتاق خواب دارد که انواع مختلفی دارد اتاق استاندارد 30 متری که شامل بالکن، صندوق امانات، تلویزیون تخت، تهویه، حمام و سشوار است.  اتاق خانوادگی 25 – 40 متری که شامل بالکن، صندوق امانات، تهویه، تلویزیون تخت، حمام و سشوار است.  اتاق 80 متری که شامل بالکن، صندوق امانات، تلویزیون تخت، تهویه، حمام و سشوار است.  اتاق OTTOMAN PALACE 450 متری که به روش عثمانی طراحی شده و شامل سه بالکن، یک اتاق پذیرایی، یک اتاق مطالعه، یک اتاق خواب، حمام با جکوزی، صندوق امانات، تهویه و تلویزیون تخت می‌باشد


هتل کلاب سرا آنتالیا چه امکانات رایگانی دارد؟

استخر اختصاصی، زمین بازی، بالکن، صندوق امانات، تهویه، تلویزیون تخت، حمام و سشوار ، نمایش و آواز، شعبده بازی، بیلیارد، موزیک زنده ،سه استخر سر باز و یک استخر سر پوشیده


دسترسی هتل کلاب سرا آنتالیا به مناطق مهم شهر چقدر است؟

این هتل از مرکز آنتالیا حدود 20 کیلومتر و از فرودگاه آنتالیا حدود 10 کیلومتر فاصله دارد. پرسنل این هتل حرفه ای و خوش خلق بوده و برخورد در خور شانی با توریست ها دارند که این امر رضایت گردشگران تور ترکیه را در پی داشته است.


آیا هتل کلاب سرا آنتالیا رستوران دارد؟

تل Club Hotel Sera دارای 5 رستوران می باشد که 3 تا آن ها آلاکارته است: رستوران ROYAL با گنجایش 650 نفر، رستوران GARDEN با گنجایش 700 نفر، رستوران آلاکارته MONGOLIAN با گنجایش 80 نفر، رستوران آلاکارته BISTRO ROYAL با گنجایش 45 نفر و رستوران آلاکارته TRATTORIA POMODORO با گنجایش 120 نفر. همچنین این هتل هفت کافه نیز دارد


هتل های قابل رزرو آنتالیا

هتل های محبوب آنتالیا

هتل های لوکس آنتالیا

هتل های ارزان آنتالیا

درخواست رزرو