قلعه وحشت کیش

یکی از تفریحات مهیج و جذابی که امروزه در اغلب شهر های توریستی دنیا وجود دارد قلعه وحشت می باشد در کشور ایران نیز قلعه وحشت های متعددی وجود دارد که یکی از بهترین این قلعه ها، قلعه وحشت کیش می باشد. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه قلعه وحشت کیش در اختیار گردشگران تور کیش و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید تا این مجموعه را به شما معرفی کنیم. هیجان و جذابیت موجود در قلعه وحشت کیش به قدری زیاد است که رفتن به این مجموعه را برای افرادی که مشکل قلبی دارند توصیه نمی کنیم اما اگر از علاقمندان به ماجراجویی و هیجان هستید قلعه وحشت کیش بهترین گزینه برای شما می باشد.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم ما در این مقاله قصد معرفی این مجموعه را داریم اما توجه داشته باشید که ما در این بخش تنها به قسمت کوچکی از ترس، دلهره و هیجان این تونل اشاره می کنیم تا از جذابیت و هیجان تفریح در این قلعه کاسته نشود.
اگر قصد سفر با تور کیش و بازدید از قلعه وحشت جزیره را دارید باید بدانید که در ابتدای با یک لیدر وارد مجموعه می شوید و همه جای این تونل تاریک بدون ذره ای نور است به طوریکه از همان بدو ورود استرس می گیرید چون هیچ کس نمی داند قرار است چه اتفاقی بیفتد، در بازدید از این مجموعه ترسناک خود را برای هر نوع اتفاقی آماده کنید. 

قلعه وحشت کیش در واقع یک مسیر 100 متری با پیچ و خم های فراوان می باشد که از سقف آن تارهای عنکبوت مصنوعی آویزان شده است و این تار های مصنوعی گاهی روی صورت افراد افتاده و موجب ترس و وحشت آن ها می شود.
یکی از ترسناک ترین لحظه ها برای گردشگران زمانی است که شخصی واقعی با یک اره برقی روشن که صدای بسیار هولناکی دارد به سوی شما حمله ور می شود و شما باید فرار کنید اما اغلب افراد در اثر ترس زیاد توانایی فرار را از دست می دهند گویی در یک فیلم سینمایی هستند و نقش اصلی داستان را بازی می کنند.
اگر به دنبال یک تفریح پر از هیجان و آدرنالین هستید قلعه وحشت کیش را به شما مسافرین تور کیش پیشنهاد می کنیم.
توجه داشته باشید که ممکن است گردشگران تور کیش هنگام ورود به قلعه وحشت به حدی دچار ترس شوند که از ادامه مسیر انصراف بدهند.
از بهترین ویژگی های قلعه وحشت کیش وجود تعدادی عکاس در طول مسیر است، این عکاس های در حین بازی از قیافه ها هیجان زده افراد عکسبرداری می کنند و گردشگران می توانند پس از اتمام بازی با دریافت هزینه مجزا عکس های خود را دریافت کنند.
خوب است بدانید که بلیط ورودی قلعه وحشت کیش به نسبت سایر تفریحات موجود در جزیره قیمت ارزان تری دارد به همین جهت معمولا شلوغ است و گردشگران تور کیش برای تفریح در این مجموعه باید در صف های طولانی منتظر بایستند. البته اخیراً امکان رزرو بلیط آنلاین نیز فراهم شده است و گردشگران می توانند به سادگی بلیط های خود را رزرو و خریداری کنند.
در واقع گردشگران در قلعه وحشت کیش همانند بازیگر یک فیلم اکشن و ترسناک در موقعیت های مختلف قرار می گیرند و باید بتوانند مسیر خروجی را پیدا کنند. البته توجه داشته باشید که لیدر گروه تا پایان مسیر با شما همراه است اما هیچ کمکی به شما نمی کند.
جالب است بدانید افراد در تمامی سنین می توانند در این مجموعه به تفریح بپردازند چرا که سناریو های این قلعه به دو صورت فول اکشن و کم اکشن بر گزار می شود که گردشگران با توجه به سن و میزان علاقه خود به هیجان می توانند یکی از آن ها را انتخاب کنند البته لازم به ذکر است که کودکان زیر 14 سال اجازه شرکت در سناریو های فول اکشن را ندارند.
مدت زمانی که گردشگران در داخل تونل هستند حدوداً 7 دقیقه می باشد.
پیش از رفتن به قلعه وحشت کیش باید بدانید که ساعت کاری این مجموعه از ساعت 18 تا 2 بامداد می باشد.
بر اساس تحقیقات علمی ترس و هیجان برای سلامتی بسیار مفید می باشد و خاصت ضد افسردگی دارد بنابراین در سفر خود با تور کیش تفرح در قلعه وحشت این جزیره را از دست ندهید.
خوب است بدانید که قلعه وحشت کیش در بلوار داریوش و محوطه پشت هتل ارم قرار گرفته است و گردشگران می توانند خود را به سادگی به این مجموعه برسانند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور کیش برای گردشگرانی که قصد بازدید از قلعه وحشت جزیره را دارند مفید واقع شود.

نظرات مردم درباره قلعه وحشت کیش

خیرآبادی 11 شهریور 97
2
وای من و دوستام قلعه وحشت کیش رفتیم خیلی باحال بود رسما آدمو می ترسوندن خیلی خوب بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای کیش

تور کیش ۲ اسفند 98
2 شب
کاسپین
سیف گشت
2 اسفند - 4 اسفند

تور کیش 28بهمن 98
2 شب
کاسپین
اسطوره بیستون
28 بهمن - 30 بهمن

تور کیش 1 اسفند 98
3 شب
کاسپین
معراج گشت
1 اسفند - 4 اسفند

تور ویژه کیش نوروز ۹۹
3 شب
کاسپین
سیف گشت
4 فروردین - 7 فروردین

تور کیش 28 بهمن 98
3 شب
زاگرس
اورانوس آرمان سفر
28 بهمن - 1 اسفند

تور کیش 1 و 2 اسفند 98
3 شب
کیش ایر
ندا پرواز
1 اسفند - 5 اسفند

تور کیش بهمن و اسفند 98
3 شب
کاسپین
پرواز ایرانیان
4 اسفند - 7 اسفند

تور کیش 4 اسفند 98
3 شب
زاگرس
ارزین سیر ایرانیان
4 اسفند - 7 اسفند

تور کیش نوروز 99
3 شب
کاسپین
قصر شایان
25 اسفند - 9 فروردین

تور کیش 4 اسفند 98
3 شب
زاگرس
جانیار پرواز
4 اسفند - 7 اسفند