شاخ طلایی استانبول

به محض این که نام شاخ طلایی استانبول را بشنوید چندین سوال ذهن شما را مشغول خواهد کرد . شاخ طلایی کجاست و به چه منظور نام این محل را شاخ طلایی نامیدند. برای دریافت سوال های پیش آمده با ما همراه باشید. جالب است بدانید شهر استانبول بر دو قاره اروپا و آسیا قرار گرفته است که خط فاصل و جدا کننده این دو قاره را تنگه بسفر از هم جدا کرده است و پل معروف بغاز قسمت اروپایی استانبول را به قسمت آسیایی آن وصل می کند، به همین خاطر استانبول تنها شهر دنیا است که دو قاره را در خود جای داده است.
گردشگران تور استانبول جالب است بدانند از آن جایی که آب دریاها و دریاچه هر روز کم و زیاد می شوند ، آب در یاهای سیاه و مرمره بیشتر شده ، تا آن جایی که خود بخش آروپایی استانبول را به دو نیم تقسیم کرده است. بالا آمدن سطح آب دریاها یک خلیج فوق العاده زیبا مانند شاخ ایجاد کرده است که به آن شاخ طلایی استانبول، خلیج طلایی استانبول و یا گلدن هورن می گویند. حال شاخ طلایی استانبول که به دو نیم شمالی و جنوبی تقسیم شده است که معماری و سبک زندگی متفاوتی در آن وجود دارد. در قسمت جنوبی شاخ طلایی که منطقه ای قدیمی تر به نسبت قسمت شمالی است بیشتر آثار باستانی و تاریخی وجود دارد و هتل های سه تا 4 ستاره با قیمت هایی مناسب برای گردشگران تور استانبول دارد.
در قسمت شمالی شاخ طلایی استانبول قشر مرفه و ثروتمند ترکیه در رفت و آمد هستند و دارای هتل های 4 ستاره و 5 ستاره لوکس و مدرن می باشد که اگر هزینه اقامت و تفریح برایتان مهم نیست می توانید بهترین سفر را در بخش شمالی شاخ طلایی استانبول داشته باشید. در هر کدام از این بخش های شاخ طلایی که نام بردیم برای گردشگران تور استانبول بسیاری جاذبه گردشگری و تفریحات گوناگون وجود دارد که می توانید چند روز در آن اقامت داشته باشید و از گذراندن وقتتان در این مناطق توریستی لذت ببرید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شاخ طلایی استانبول

مرسده 13 شهریور 97
4
شاخ طلایی استانبول چه اسم خوب و جالبی هست آدم مشتاق میشه که بره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما