شاخ طلایی استانبول

به محض این که نام شاخ طلایی استانبول را بشنوید چندین سوال ذهن شما را مشغول خواهد کرد . شاخ طلایی کجاست و به چه منظور نام این محل را شاخ طلایی نامیدند. برای دریافت سوال های پیش آمده با ما همراه باشید. جالب است بدانید شهر استانبول بر دو قاره اروپا و آسیا قرار گرفته است که خط فاصل و جدا کننده این دو قاره را تنگه بسفر از هم جدا کرده است و پل معروف بغاز قسمت اروپایی استانبول را به قسمت آسیایی آن وصل می کند، به همین خاطر استانبول تنها شهر دنیا است که دو قاره را در خود جای داده است.
گردشگران تور استانبول جالب است بدانند از آن جایی که آب دریاها و دریاچه هر روز کم و زیاد می شوند ، آب در یاهای سیاه و مرمره بیشتر شده ، تا آن جایی که خود بخش آروپایی استانبول را به دو نیم تقسیم کرده است. بالا آمدن سطح آب دریاها یک خلیج فوق العاده زیبا مانند شاخ ایجاد کرده است که به آن شاخ طلایی استانبول، خلیج طلایی استانبول و یا گلدن هورن می گویند. حال شاخ طلایی استانبول که به دو نیم شمالی و جنوبی تقسیم شده است که معماری و سبک زندگی متفاوتی در آن وجود دارد. در قسمت جنوبی شاخ طلایی که منطقه ای قدیمی تر به نسبت قسمت شمالی است بیشتر آثار باستانی و تاریخی وجود دارد و هتل های سه تا 4 ستاره با قیمت هایی مناسب برای گردشگران تور استانبول دارد.
در قسمت شمالی شاخ طلایی استانبول قشر مرفه و ثروتمند ترکیه در رفت و آمد هستند و دارای هتل های 4 ستاره و 5 ستاره لوکس و مدرن می باشد که اگر هزینه اقامت و تفریح برایتان مهم نیست می توانید بهترین سفر را در بخش شمالی شاخ طلایی استانبول داشته باشید. در هر کدام از این بخش های شاخ طلایی که نام بردیم برای گردشگران تور استانبول بسیاری جاذبه گردشگری و تفریحات گوناگون وجود دارد که می توانید چند روز در آن اقامت داشته باشید و از گذراندن وقتتان در این مناطق توریستی لذت ببرید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به شاخ طلایی استانبول
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

مرسده 13 شهریور 97
4
شاخ طلایی استانبول چه اسم خوب و جالبی هست آدم مشتاق میشه که بره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور استانبول 11 بهمن 98
5 شب
قشم ایر
جانیار پرواز
11 بهمن - 18 بهمن

تور استانبول 11 بهمن 98
4 شب
قشم ایر
جانیار پرواز
11 بهمن - 15 بهمن

تور استانبول بهمن 98
5 شب
ایران ایر تور
سامان پرواز
11 بهمن - 20 بهمن

تور استانبول 14 بهمن 98
7 شب
ایران ایر تور
اسطوره بیستون
14 بهمن - 21 بهمن

تور استانبول بهمن 98
3 شب
اطلس گلوبال
اوج ماندگار
12 بهمن - 28 بهمن

تور استانبول 10 و 11 بهمن 98
3 شب
ایران ایر تور
کاخ سپید ملل
11 بهمن - 14 بهمن

تور استانبول 8 بهمن 98 (ویژه تعطیلات)
4 شب
قشم ایر
اورانوس آرمان سفر
8 بهمن - 12 بهمن

تور استانبول 11 بهمن 98
5 شب
ایران ایر تور
مهریار پرواز
11 بهمن - 16 بهمن

تور استانبول 12 بهمن 98
4 شب
ایران ایر تور
پرواز ایرانیان
12 بهمن - 16 بهمن

تور استانبول 10 و 15 بهمن 98
6 شب
قشم ایر
کاخ سپید ملل
15 بهمن - 21 بهمن