اسب سواری کیش

اسب سواری کیش در سواحل جزیره یکی از تفریحات مهیج کیش می باشد. اگر که سوارکاری بلد نیستید می توانید به صورت تفریحی در اسکله تفریحی به اسب سواری بپردازید. اسب سواری از جمله ورزش و تفریحاتی است كه علاوه بر تاثیر آن در سلامت جسمانی، به سواركار آرامش می دهد و باعث تمدد اعصاب و راحتی فكر او می شود. باشگاه سواركاری كیش در شمال جزیره (جنب ورزشگاه المپیک) در سال 1373 برای برگزاری مسابقات بین المللی خلیج فارس افتتاح شد و تا سال 1375 وضعیت محوطه سازی، ساخت مانژها و اصطبل های آن به استاندارد و كیفیت قابل قبولی رسید. گردشگران تور کیش می توانند جهت استفاده از ورزش مفرح اسب سواری به این باشگاه مراجعه نمایند. در حال حاضر، ساخت پیست كورس، احداث قسمتی از مانژ صحرایی برای گشت آزاد، فضای سبز و ساخت جایگاه های لازم سبب شده است كه این باشگاه قابلیت میزبانی مسابقات اسب دوانی كشوری را داشته باشد.


به طوری كه اواخر سال 1377، 40 دوره مسابقه بزرگ كورس(جایگاه ویژه برای اسب ها قبل از شروع مسابقه است كه با شروع مسابقه، در مقابل هر اسب باز می شود) برای اولین بار در ایران در باشگاه سواركاری كیش راه اندازی شده است. باشگاه سواركاری كیش هم اكنون بیش از 60 رأس اسب از نژادهای تربرد، دوخون، درهشوی و عرب در اختیار دارد که فعال بودن درمانگاه دامپزشكی و مشغول به کار بودن نیروی انسانی متخصص در آن، مراقبت های علمی از اسب را فراهم كرده است. اسب سواری کیش یکی از تفریحات گران قیمت در جزیره به حساب می آید که همه نمی توانند از آن استفاده کنند ولی بازدید برای عموم و استفاده از کافه و رستوران این مجموعه بلا مانع می باشد. باشگاه سوارکاری کیش همه روزه حتی ایام تعطیل از 8 صبح الی 6 عصر برای گردشگران تور کیش باز می باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به اسب سواری کیش
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

هومن 10 شهریور 97
2
اسب سواری کیش اونم کنار دریا خیلی عالیه پیشنهاد می کنم تجربش کنید اما سر کرایه اسب تا می تونید چونه بزنید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور کیش 11 بهمن 98
3 شب
کاسپین
قصر شایان
11 بهمن - 14 بهمن

تور کیش 11 بهمن 98
3 شب
کیش ایر
ندا پرواز
11 بهمن - 14 بهمن

تور کیش 10 و 11 بهمن 98
4 شب
زاگرس
آرشین پرواز
10 بهمن - 15 بهمن

تور کیش 8 و 9 بهمن 98
3 شب
کیش ایر
آرشین پرواز
8 بهمن - 12 بهمن

تور کیش 6 بهمن 98
2 شب
تابان
گردشگر زمان
6 بهمن - 8 بهمن

تور کیش 5 بهمن 98
4 شب
زاگرس
معراج گشت
5 بهمن - 9 بهمن

تور کیش 19 بهمن 98
3 شب
زاگرس
سیف گشت
19 بهمن - 22 بهمن

تور کیش 10 و 11 بهمن 98
3 شب
زاگرس
آرشین پرواز
10 بهمن - 14 بهمن

تور کیش 22 بهمن 98 ویژه تعطیلات
3 شب
زاگرس
قصر شایان
22 بهمن - 25 بهمن

تور کیش بهمن 98
3 شب
ایران ایر تور
پرواز ایرانیان
6 بهمن - 15 بهمن