آفرود در ارمنستان

برای کسانی که به دنبال هیجان به همراه آدرنالین بالا هستند آفرود در ارمنستان را پیشنهاد می کنیم. همیشه پرواز در آسمان آبی با ارتفاع زیاد نمی تواند شور و هیجان تفریحاتی مانند آفرود و رافتینگ را به ارمغان بیاورد. آفرود در ارمنستان از آن جایی که این کشور دارای مناطق کوهستانی بی شماری است می تواند جزو بهترین تفریحات برای گردشگران عزیز محسوب شود. سفر با ماشین های آفرود در مناطق کوهستانی ارمنستان که پستی و بلندی های فراوان دارد و همچنین چشم اندازهای این مناطق می تواند هر کسی را به وجد بیاورد. این تفریح مفرح و هیجان انگیز برای آن دسته از گردشگران تور ارمنستان که می ترسند و یا مشکلات قلبی و تنفسی دارند توصیه نمی شود.
با ماشین های مخصوص از روی پستی بلندی های فراوان و مسیر های پر پیچ و خم رفتن کاریست دشوار که توسط افرادی مجرب انجام می شود. در طول رانندگی در جاده های صعب العبور ، جنگل ها با ناهمواری های طبیعی، صغره های کوچک مناطق کوهستانی و نزدیکی دریاچه ها می توانید اوج لذت و ترس را احساس کنید و هر لحظه احساس می کنید که ماشینتان کج شده و به سمتی خواهید افتاد ولی این اتفاق هرگز نخواهد افتاد زیرا کسانی که تورهای آفرود در ارمنستان را اجرا می کنند بسیار با تجربه و به اصطلاح کار بلد هستند و تمام هدفشان لذت بردن شما گردشگران عزیز می باشد. آفرود در ارمنستان جزو آن دسته از تفریحات پر طرفدار در ارمنستان است که علاوه بر مسافران خود مردمان ارمنی هم در آخر هفته های خود از تور های ویژه آفرود استفاده می کنند.
چند نکته قابل توجه است که حتما از لباس ورزشی راحت و مناسی به همراه کلاه و عینک آفتابی حتما به همراه داشته باشید. حدالامکان کودکان زیر 10 سال را نیز برای استفاده از تورهای آفرود با خود نیاورید زیرا با توجه به جثه کوچکشان هنگامی که از ناهمواری ها بالا می روید و به همه طرف پرت می شوید ممکن است آسیب ببینند. اگر با تور ارمنستان همراه شدید و به این کشور سفر کردید آفرود ارمنستان را از دست ندهید!
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آفرود در ارمنستان

مونا 13 شهریور 97
0
من آفرود در ارمنستان رو تجربه کردم خیلی خوب بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر