مدرسه غواصی قشم

ورزش غواصی یکی از مفرح ترین و هیجان انگیز ترین ورزش ها آبی محسوب می شود و ‏در اغلب شهر های ساحلی امکانات لازم برای غواصی وجود دارد یکی از مراکزی که می ‏توان از طریق آن ها غواصی کرد مدارس و سایت های غواصی هستند.
جزیره قشم مدارس غواصی بسیاری دارد که ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در ‏رابطه با مدرسه غواصی قشم در اختیار گردشگران تور قشم و همچنین کاربران سایت ‏لحظه آخر قرار دهیم.
دیدن مناظر زیر دریای خلیج فارس می تواند تجربه ای بسیار هیجان انگیز باشد که ‏بدون وجود آموزش و امکانات لازم امکان پذیر نیست. مدرسه غواصی قشم امکانات، ‏تجهیزات و آموزش ها لازم برای غواصی را در اختیار گردشگران تور قشم و علاقمندان ‏ورزش غواصی قرار می دهد.
مدرسه غواصی قشم ورزش غواصی را با بالاترین کیفیت و مطابق با استاندارد های ‏جهانی به متقاضیان آموزش می دهد.
البته لازم به ذکر است که کودکان زیر 8 سال اجازه ثبت نام در مدرسه غواصی قشم را ‏ندارند.
در این مدارس تدریس غواصی با استفاده از متد های روز دنیا که توسط  ‏CMAS‏ ‏‏(کنفدراسون جهانی ورزش های زیر آبی) ارائه می شود، انجام می گیرد.
مدرسه غواصی قشم علاوه بر دوره های آموزش غواصی دوره های مدرسی غواصی را نیز ‏برگزار می کند.
گردشگرانی که قصد سفر به جزیره قشم را دارند باید توجه داشته باشند که دوره های ‏آموزش مدرسی غواصی در مدرسه غواصی قشم معمولا یک هفته ای بوده و به گردشگران ‏تور قشم این امکان را می دهد تا در طول سفر تفریحی خود دوره لازم برای تدریس ‏غواصی را نیز بگذرانند.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم در جزیره قشم مدارس و سایت های متعددی برای ‏غواصی وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از سایت های زیتون، اسب دوانی، دوبه ‏سوزان، کشتی سوخته لارک، کشتی هرمز، جزایر ناز، جزیره هنگام و غیره که در ادامه ‏اطلاعاتی کلی در رابطه با هر یک از آن ها در اختیارتان قرار می دهیم. 
سایت زیتون:
در سایت زیتون شما در قسمت مرجانی و کم عمق آب های خلیج فارس غواصی خواهید ‏کرد.
اسب دوانی:
این سایت که در رو به روی باشگاه اسب دوانی قرار دارد و به همین علت اسب دوانی ‏نامیده شده است.
این مدرسه غواصی قشم طولانی بوده و عمق منطقه غواصی گاهی به 12 متر هم می ‏رسد. گردشگرانی که این سایت را برای غواصی انتخاب می کنند می توانند در حین ‏غواصی از مرجان های بسیار زیبا که در منطقه وجود دارند بازدید کنند.
دوبه سوزا:
این مجموعه یکی از بهترین مدارس غواصی در قشم می باشد که حدود 22 متر عمق ‏دارد و در نزدیکی شهر سوزا واقع شده است.
کشتی سوخته لارک:
می توان گفت که این سایت مهیج ترین مدرسه غواصی قشم می باشد چرا که گردشگران ‏در داخل یک کشتی به طول 100 متر و عمق 32 متر به غواصی می پردازند و از دیدن ‏آبزیان و مناظر زیر آب شگفت زده می شوند.
کشتی هرمز:
جزیره هرمز یکی از زیبا ترین جزیره های قشم می باشد خوب است بدانید که در این ‏جزیره نیز یکی از بهترین مدرسه های غواصی قشم قرار داد. یک کشتی باربری در عمق ‏‏28 متری غرق شده و گردشگرانی که این مدرسه غواصی قشم را انتخاب می کنند می ‏توانند در این کشتی غواصی کنند.
لازم به ذکر است در زمان جزر تقریبا 1.5 متر از کشتی از آب بیرون می آید و از ساحل ‏قابل مشاهده است.
جزایر ناز:
جزایر ناز حدود یک کیلومتر با ساحل فاصله دارند و در عمق 8 متری این جزیره یک ‏بستر مرجانی وجود دارد که گردشگران می توانند هنگام غواصی در این سایت از این ‏مرجان ها دیدن کرده و از غواصی نهایت لذت را تجربه کنند.
جزیره هنگام:
نام دیگر جزیره هنگام جزیره دلفین ها می باشد و تعدادی از مدارس غواصی قشم در ‏این جزیره وجود دارد در سواحل و آب های نزدیک به جزیره هنگام آبزیان متعددی ‏زندگی می کنند و گردشگرانی که با تور قشم سفر کرده و  در مدرسه غواصی قشم در جزیره هنگام به غواصی می ‏پردازند می توانند از نزدیک موجوداتی مانند دلفین ها را مشاهده کنند.
اگر شما نیز می خواهید با تور قشم سفر کرده و در آب های خلیج فارس غواصی کنید ‏باید بدانید که بهترین زمان برای غواصی از ابتدای شهریور ماه تا اواخر فروردین می ‏باشد. امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با مدرسه غواصی قشم به ‏دست آورید. ‏

نظرات مردم درباره مدرسه غواصی قشم

نازنین مقدم 11 مهر 97
0
تاریخ دوره های جدید و مکان ثبت نام
سوسن 6 شهریور 97
0
مدرسه غواصی قشم واقعا مکان مناسبیه برای یاد گیری غواصی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر