مدرسه غواصی قشم

ورزش غواصی یکی از مفرح ترین و هیجان انگیز ترین ورزش ها آبی محسوب می شود و ‏در اغلب شهر های ساحلی امکانات لازم برای غواصی وجود دارد یکی از مراکزی که می ‏توان از طریق آن ها غواصی کرد مدارس و سایت های غواصی هستند.
جزیره قشم مدارس غواصی بسیاری دارد که ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در ‏رابطه با مدرسه غواصی قشم در اختیار گردشگران تور قشم و همچنین کاربران سایت ‏لحظه آخر قرار دهیم.
دیدن مناظر زیر دریای خلیج فارس می تواند تجربه ای بسیار هیجان انگیز باشد که ‏بدون وجود آموزش و امکانات لازم امکان پذیر نیست. مدرسه غواصی قشم امکانات، ‏تجهیزات و آموزش ها لازم برای غواصی را در اختیار گردشگران تور قشم و علاقمندان ‏ورزش غواصی قرار می دهد.
مدرسه غواصی قشم ورزش غواصی را با بالاترین کیفیت و مطابق با استاندارد های ‏جهانی به متقاضیان آموزش می دهد.
البته لازم به ذکر است که کودکان زیر 8 سال اجازه ثبت نام در مدرسه غواصی قشم را ‏ندارند.
در این مدارس تدریس غواصی با استفاده از متد های روز دنیا که توسط  ‏CMAS‏ ‏‏(کنفدراسون جهانی ورزش های زیر آبی) ارائه می شود، انجام می گیرد.
مدرسه غواصی قشم علاوه بر دوره های آموزش غواصی دوره های مدرسی غواصی را نیز ‏برگزار می کند.
گردشگرانی که قصد سفر به جزیره قشم را دارند باید توجه داشته باشند که دوره های ‏آموزش مدرسی غواصی در مدرسه غواصی قشم معمولا یک هفته ای بوده و به گردشگران ‏تور قشم این امکان را می دهد تا در طول سفر تفریحی خود دوره لازم برای تدریس ‏غواصی را نیز بگذرانند.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم در جزیره قشم مدارس و سایت های متعددی برای ‏غواصی وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از سایت های زیتون، اسب دوانی، دوبه ‏سوزان، کشتی سوخته لارک، کشتی هرمز، جزایر ناز، جزیره هنگام و غیره که در ادامه ‏اطلاعاتی کلی در رابطه با هر یک از آن ها در اختیارتان قرار می دهیم. 
سایت زیتون:
در سایت زیتون شما در قسمت مرجانی و کم عمق آب های خلیج فارس غواصی خواهید ‏کرد.
اسب دوانی:
این سایت که در رو به روی باشگاه اسب دوانی قرار دارد و به همین علت اسب دوانی ‏نامیده شده است.
این مدرسه غواصی قشم طولانی بوده و عمق منطقه غواصی گاهی به 12 متر هم می ‏رسد. گردشگرانی که این سایت را برای غواصی انتخاب می کنند می توانند در حین ‏غواصی از مرجان های بسیار زیبا که در منطقه وجود دارند بازدید کنند.
دوبه سوزا:
این مجموعه یکی از بهترین مدارس غواصی در قشم می باشد که حدود 22 متر عمق ‏دارد و در نزدیکی شهر سوزا واقع شده است.
کشتی سوخته لارک:
می توان گفت که این سایت مهیج ترین مدرسه غواصی قشم می باشد چرا که گردشگران ‏در داخل یک کشتی به طول 100 متر و عمق 32 متر به غواصی می پردازند و از دیدن ‏آبزیان و مناظر زیر آب شگفت زده می شوند.
کشتی هرمز:
جزیره هرمز یکی از زیبا ترین جزیره های قشم می باشد خوب است بدانید که در این ‏جزیره نیز یکی از بهترین مدرسه های غواصی قشم قرار داد. یک کشتی باربری در عمق ‏‏28 متری غرق شده و گردشگرانی که این مدرسه غواصی قشم را انتخاب می کنند می ‏توانند در این کشتی غواصی کنند.
لازم به ذکر است در زمان جزر تقریبا 1.5 متر از کشتی از آب بیرون می آید و از ساحل ‏قابل مشاهده است.
جزایر ناز:
جزایر ناز حدود یک کیلومتر با ساحل فاصله دارند و در عمق 8 متری این جزیره یک ‏بستر مرجانی وجود دارد که گردشگران می توانند هنگام غواصی در این سایت از این ‏مرجان ها دیدن کرده و از غواصی نهایت لذت را تجربه کنند.
جزیره هنگام:
نام دیگر جزیره هنگام جزیره دلفین ها می باشد و تعدادی از مدارس غواصی قشم در ‏این جزیره وجود دارد در سواحل و آب های نزدیک به جزیره هنگام آبزیان متعددی ‏زندگی می کنند و گردشگرانی که با تور قشم سفر کرده و  در مدرسه غواصی قشم در جزیره هنگام به غواصی می ‏پردازند می توانند از نزدیک موجوداتی مانند دلفین ها را مشاهده کنند.
اگر شما نیز می خواهید با تور قشم سفر کرده و در آب های خلیج فارس غواصی کنید ‏باید بدانید که بهترین زمان برای غواصی از ابتدای شهریور ماه تا اواخر فروردین می ‏باشد. امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با مدرسه غواصی قشم به ‏دست آورید. ‏

امتیاز 5 از 5 | از بین 112 امتیاز دهنده به مدرسه غواصی قشم
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

نازنین مقدم 11 مهر 97
0
تاریخ دوره های جدید و مکان ثبت نام
سوسن 6 شهریور 97
0
مدرسه غواصی قشم واقعا مکان مناسبیه برای یاد گیری غواصی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور قشم 15 بهمن 98
3 شب
کیش ایر
آذربال ایرانیان
15 بهمن - 18 بهمن

تور قشم بهمن 98
3 شب
قشم ایر
پرواز ایرانیان
11 بهمن - 15 بهمن

تور قشم بهمن 98
2 شب
وارش
تفریحات سیمالیان
6 بهمن - 15 بهمن

تور قشم 3 بهمن 98
4 شب
زاگرس
سیف گشت
3 بهمن - 7 بهمن

تور قشم 5 بهمن 98
3 شب
وارش
رادین گشت پایتخت
5 بهمن - 8 بهمن

تور قشم 6 بهمن 98
3 شب
وارش
قصر شایان
6 بهمن - 9 بهمن

تور زمینی قشم بهمن 98
2 شب
قطار 6 تخته لوکس
تفریحات سیمالیان
14 بهمن - 25 بهمن

تور قشم 3 بهمن 98
3 شب
قشم ایر
افق بال فرشتگان
3 بهمن - 6 بهمن

تور ترکیبی قشم 11 بهمن 98
2 شب
قشم ایر
گردشگر زمان
11 بهمن - 13 بهمن

تور قشم بهمن 98
3 شب
قشم ایر
پرواز ایرانیان
6 بهمن - 11 بهمن