پاراگلایدر گرجستان

گرجستان یکی از کشورهای مناسب برای پالاگلایدر می باشد که علت آن وجود کوه ها، صخره ها و وزش باد مناسب است. پاراگلایدر گرجستان و به طور کلی این تفریح یکی از مهیج ترین و هیجان انگیز ترین تفریحات دنیا محسوب می شود. به پرواز درآمدن در آسمان چه با هواپیما و چه به وسیله کایت و پاراگلایدر لذت بخش و پر از هیجان است. مهم ترین علت شهرت پاراگلایدر در گرجستان آب و هوای مناسب برای داشتن یک پرواز عالی و بی نقص می باشد، همچنین چشم اندازهای بی نظیر این کشور از بالا و ارتفاع شگفتی خاصی دارد که شما را به وجد می آورد.
پاراگلایدر گرجستان از آن تفریحات خاص است که برای یک بار امتحان کردن آن هم دل و جرات می خواهد ولی از نظر امنیت آن و استانداردهای وسایل آن اطمینان خاطر داشته باشید که قطعا یک سفر بی خطر به آسمان نیلگون گرجستان خواهید داشت.

این تفریح فوق العاده هم در فصل تابستان و هم در فصل زمستان قابل استفاده گردشگران تور گرجستان می باشد که در هر فصلی قیمت های متفاوتی دارد و بستگی به مدت زمانی دارد که در آسمان هستید، ولی به طور کلی تفریح گران قیمتی به حساب می آید که به لذت آن می ارزد.
لازم به ذکر است که طبق آخرین اخبارها پاراگلایدر گرجستان از 20 تا 30 دقیقه پرواز و قیمتی حدودا 120 دلار می باشد. لازم به ذکر است که یک ساعت قبل از پرواز حتما در محل برگزاری پاراگلایدر گرجستان حضور داشته باشید تا آموزش های لازم را برای پرواز ببینید. توجه داشته باشید گوشی همراه و وسایل قیمتی خود را در محل اقامتتان بگذارید و  لباسی ساده و سبک به تن کنید. در سفر با تور گرجستان حتما از تفریحات بی نظیر آن استفاده کنید و لذت ببرید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پاراگلایدر گرجستان

ترانه 13 شهریور 97
0
من پاراگلایدر گرجستان رو امتحان کردم خیلی جالب بود منتهی نباید از ارتفاع بترسید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر