کیبل اسکی کیش

📅 بروزرسانی : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ بازدید : 392

جزیره کیش از گذشته تا کنون یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری کشور ایران بوده ‏است و سالانه گردشگران بسیاری با تور کیش به این جزیره زیبا سفر می کنند. جزیره ‏کیش در سال های اخیر پیشرفت چشم گیری در صنعت گردشگری داشته است به ‏طوریکه امکانات تفریحی و رفاهی بسیاری در آن تأسیس شده است. 

یکی از محبوب ترین تفریحات آبی کیبل اسکی یا اسکی روی آب با استفاده از کابل می ‏باشد. در جزیره کیش نیز امکان استفاده از این تفریح آبی برای گردشگران تور کیش ‏فراهم شده است. 

کیبل اسکی کیش بزرگ ترین و یکی از اولین مراکز اسکی روی آب خاورمیانه به شمار می ‏آید. 

خوب است بدانید که مرکز کیبل اسکی کیش با دارا بودن حدود 860 متر طول و 160 متر ‏بزرگ ترین کیبل اسکی دنیا نیز محسوب می شود. در این مجموعه 5 برج وجود دارند که ‏آماده سرویس دهی به گردشگران تور کیش و علاقمندان به کیبل اسکی می باشند. 

اگر قصد سفر با تور کیش و استفاده از کیبل اسکی کیش را دارید باید توجه داشته باشید ‏که شما می توانید در این مجموعه اسکی روی آب را با سرعت بالا (حدود 28 تا 62 ‏کیلومتر بر ساعت) تجربه کنید. 

در این مجموعه امکانات رفاهی دیگری نیز به منظور ارائه خدمات به گردشگران تور کیش ‏وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از دفتر رزرواسیون، رختکن مجهز، دوش، سکوی ‏شروع، اتاق آموزش، فروشگاه های لوازم و تجهیزات ورزشی مخصوص کیبل اسکی، انواع ‏رستوران ها و کافه ها، پارکینگ و غیره. 

گردشگران تور کیش باید توجه داشته باشند که استفاده از تفریحات مجموعه کیبل اسکی ‏جزیره کیش محدودیت سنی ندارد و گردشگران در تمامی سنین می توانند از آن استفاده ‏کنند. 

مرکز کیبل اسکی کیش در یکی از بهترین و زیباترین سواحل جزیره زیبای کیش و در ‏نزدیکی پلاژ آقایان واقع شده است. 

گردشگران تور کیش باید بدانند که مجموعه کیبل اسکی کیش مطابق بر استاندارد ها ‏جهانی ساخته شده است و از ایمنی بالایی برخوردار می باشد به همین جهت گردشگران ‏می توانند با خیالی آسوده بر روی آب اسکی کرده و اوج لذت و هیجان را بر روی آب ‏های خلیج فارس تجربه کنند. 

همانطور که پیش تر اشاره کردم این مجموعه در یکی از بهترین و زیبا ترین سواحل ‏جزیره توریستی کیش واقع شده است و گردشگرانی که از امکانات کیبل اسکی کیش ‏استفاده می کنند می توانند هنگام اسکی روی آب از دیدن مناظر بکر موجود در اطراف ‏منطقه کیبل اسکی دیدن کرده و لذت ببرند.  

در سفر با تور کیش تفریح در کیبل اسکی این جزیره را فراموش نکنید. 

امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با کیبل اسکی کیش بدست آورید.‏


گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره کیبل اسکی کیش

12 اسفند 1397
6 نفر پسندیدند
برای تجربه کیبل اسکی حتما باید تجربه قبلی داشته باشیم؟
آریلا شهریور 1397
7 نفر پسندیدند
اوج هیجان و تفریح رو می تونید تو کیبل اسکی کیش تجربه کنید

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/57-%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D8%B4

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به کیبل اسکی کیش