بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش یکی از پر مهیج ترین تفریحات کیش می باشد که به قدر آدرنالین شما را بالا می آورد که به وجد می آیید . حتی اگر یک ذره اهل هیجان هستید برای یکبار هم که شده بانجی جامپینگ را امتحان کنید .
بانجی جامپینگ کیش در مجاور شهر زیر زمینی کاریز و در میدان المپیک می باشد. تفاوت بانجی جامپینگ با دیگر تفریحات در این می باشد که احتیاج به آموزش ندارد شما بالا می روید و با طناب هایی کشی استاندارد ایمن می شودید و جایه هیچ نگرانی نمی باشد به دلیل اینکه بسیار ایمن می باشد. ب
انجی جامپینگ برای خانم های باردار و افرادی که بیمار یقلبی دارند ممنوع می باشد. بسیاری از افراد پس از آن که به بالا می روند و ارتفاع زیاد را می بینند پیشمان می شوند و انصراف می دهند.
جالبی بانجی جانپینگ این می باشد که به اختیار خود می توانید بگویید تا چه ارتفاعی از زمین برسید به همان ترتیب آن را تنظیم می کنند. پیشنهاد لحظه آخر به شما این می باشد که حتما امتحان کنید و لحظه ی جدیدی همرا با فیلم و عکس در خاطراتتان ثبت نمایید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بانجی جامپینگ کیش
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

سینا 6 شهریور 97
4
بانجی جامپینگ کیش فوق العاده هیجان انگیزه اگر اهل آدرنالین هستید به هیچ عنوان تجربه این بانجی جامپینگ رو از دست ندید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.