اسکوتر برقی

جزیره کیش قطب اصلی جذب گردشگری ایران به حساب می آید که با بیش از سالیانه چندین هزار گردشگر از شهرهای توریستی و جذاب برای سفر می باشد. اسکوتر برقی یکی از تفریحات جذاب کیش می باشد که در واقع رانندگی با موتورسیکلت های شارژی برقی است. 

استفاده از آن نیز برای خانم ها ازاد می باشد و می توانند از این اسکوتر برقی استفاده کننده و به طور کلی رانندگی با این موتورهای برقی در جزیره کیش برای خانم ها  آزاد می باشد و با استقبال خوبی هم توسط خانم ها از این تفریحات هیجان انگیز می شود که در سفر خود به جزیره کیش به تمامی افراد پیشنهاد می کنیم از هیجان موتور سواری دور تا دور جزیره آن هم موتور های برقی بی صدا و بدون الودگی هوا در جزیره کیش استفاده کنند. البته برای راحتی بانوان مدل سه چرخه ان تعبیه شده تا با خیال راحت در سطح جزیره رانندگی کنند. 

این موتور سیکلت های برقی در مدل های متنوع، قدرت و قیمت متفاوتی دارند. بعضی از آن ها قابلیت پیمودن 100 کیلومتر را با یک بار شارژ دارند و به سرعت 85 کیلومتر بر ساعت نیز می توانند حرکت کنند. هزینه انواع اسکوتر در جزیره کیش بین  25  تا50 هزار تومان بنا بر مدت اجاره شما متغیر می باشد و حتی می توانید برای رفت و آمد در سطح شهر و خرید کردن این موتورها را روزانه به مدت چند ساعت کرایه کنید. این تفریح هیجان انگیز را به مسافرین تور کیش سفارش می کنم.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز اسکوتر برقی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
فتاح 7 شهریور 1397
1
اسکوتر برقی سرگرمی و تفریح خوبیه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری