پارک وک

از آن جایی که گرجستان کشوری سر سبز و پر از گونه های گیاهی مختلف است پارک های زیادی را در خود جای داد است. از زیبا ترین این پارک ها برای گردشگران تور گرجستان می توان پارک وک را نام برد. پارک وک بعد از جنگ جهانی دوم در سال 1945 در منطقه توریستی وک در خیابان چاوچاداز واقع در تفلیس به مساحت 200 هکتار طراحی و افتتاح شد. از ویژگی های جالب وک می توان به پله های متعددی که در بخش شمالی پارک قرار دارد اشاره کرده که پس از اتمام به مجسمه مادر می رسد. همچنین این پارک با یک استخر دایره ای شکل بزرگ به همراه فواره های بلند آب درست در قسمت ورودی پارک تزیین شده است.
انتهای پارک وک موزه ای با نام لوکوموتیو قرار دارد که برای بازدید از ساعت 12 ظهر تا 6 عصر فعالیت دارد. پارک وک یکی از بزرگ ترین پارک های عمومی در گرجستان است که امروزه از سوی گردشگران از استقبال خوبی برخوردار شده  است. اگر از گشت و گزار در سطح شهر خسته شده اید و می خواهید در فضایی مناسب با آب و هوای مساعدکمی قدم بزنید و استراحت کنید این پارک بهترین گزینه برای این کار می باشد.
به طور کلی برای گذراندن یک عصر زیبا در کنار همسر و فرزندتان و یا دوستانتان، گرفتن عکس های یادگاری با همسفرتان می تواند لذت بازدید از این پارک را چند برابر کند و به خاطره ای به یاد ماندنی تبدیل شود. در سفر به گرجستان بازدید از این پارک فوق العاده را فراموش نکنید. و در آخر گردشگران تور گرجستان باید بدانند که با توجه به موقعیت قرار گیری این پارک در مرکز شهر به راحتی و با وسایل نقلیه عمومی می توانید در عرض 10 دقیقه به آن می رسید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک وک

یلدا 12 شهریور 97
0
پارک وک جالبه به خصوص پله های آن که رو به بالا میره حتما زمان بزارید و به بالا ترین نقطه ی پارک وک بروید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر