باغ وحش پوکت

📅 انتشار : 1396/06/19 📅 بروزرسانی : 1401/10/18 بازدید : 960

پوکت دارای اماکن تفریحی فراوانی است که از بین آنها می توان به باغ وحش پوکت اشاره کرد که در بین گردشگران تور پوکت از محبوبیت بالایی برخوردار است. باغ وحش پوکت که در نزدیکی معبد وات چالونگ قرار دارد که به همین خاطر دسترسی به این مکان بسیار آسان است. این باغ وحش در سال 1997 با وسعتی حدود 10 هتکار ساخته و افتتاح شد که در همان سال های اولیه به دلیل حیوانات گوناگون و فراوانی که در خود جای داده مورد توجه گردشگران و جهانگردان و حتی ساکنان شهر پوکت قرار گرفت. 

امکانات باغ وحش پوکت

این باغ وحش از قسمت های مختلفی تشکیل شده که می توان به آکواریوم بزرگ پوکت، پارک ارکیده و باغ پرندگان اشاره کرد که هر کدام نیز به نوبه خود از محبوبیت خاصی برخورداراند و این مکان های متنوع در کنار هم یک مجموعه بزرگ تفریحی را ایجاد کرده که جزو یکی از پربازدید ترین و مشهور ترین مجموعه های تفریحی شهر پوکت می باشند. در آکواریوم پوکت انواع ماهی های رنگارنگ و مختلف وجود دارد که برخی از آنها را تنها در اعماق دریا می یابید. باغ پرندگان نیز از گونه های مختلف پرندگان تشکیل شده که زیبایی خودشان را به رخ بازدید کنندگان باغ وحش می کشند.

تفریحات پوکت - آشنایی با بهترین تفریحاتی که باید در پوکت تجربه کنید!

 قسمت بیشتر این مجموعه را حیوانات اهلی و وحشی به خود اختصاص داده اند که برخی از حیوانات مورد توجه بیشتری قرار می گیرند که می توان به فیل ها، میمون ها، ببرها و کروکودیل ها اشاره کرد. همچنین نمایش فیل های رقصنده و کروکودیل ها جذابیت بی نظیری برای گردشگران تور پوکت دارند. هر کدام از قسمت های باغ وحش پوکت بلیط های مختلفی دارد به طور مثال ورودی ها، تماشای نمایش ها و حتی عکس گرفتن و لمس حیوانات وحشی از جمله ببرها هستند که بلیط ها قیمت بسیار متفاوتی دارند. باغ وحش پوکت از ساعت 8 صبح الی 18 درهایش به روی گردشگران و بازدید کنندگان محترم باز بوده و می توان از این باغ وحش بزرگ و زیبا لذت برد.

سفر به کشور تایلند با جاذبه‌های گردشگری فوق العاده دیدنی!
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 101 کاربران به باغ وحش پوکت