باغ وحش صفادشت

📅 بروزرسانی : ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازدید : 6627
حیوانات
گونه های کمیاب
امکانات
آدرس
قیمت بلیط

تا بحال تجربه دیدن یک شیر سفید از نزدیک را داشته اید؟ تجربه سوارکاری با اسب های اصیل چقدر برای شما لذت بخش است؟ دیدن گونه کمیاب حیوانات از نزدیک یکی از لذت بخش‌ترین لحظات برای دوستداران حیات وحش و حیوانات می‌باشد. آیا تاکنون چیزی در رابطه با حواشی باغ وحش ها شنیده اید؟ باغ‌وحش صفادشت امکان دیدن گونه های کمیاب حیوانات، تماشای بازی، غذا خوردن و خوابیدن آن‌ها را برای شما فراهم نموده است.

 

باغ وحش صفا دشت

 

آشنایی با باغ وحش صفادشت

باغ وحش صفادشت در شهرستان ملارد، 50 کیلومتری غرب استان تهران قرار دارد. وسعت زمین این باغ وحش در حدود 5 هکتار است. از جمله مزیت‌های این باغ وحش می‌توان به گوناگونی جانوری و وسعت آن اشاره کرد که در حال حاضر 800 جانور از 100 گونه مختلف حیوانی در این مکان نگهداری می‌شوند.

حیوانات باغ وحش صفادشت

مانند اغلب باغ وحش‌های سراسر دنیا، حیوانات بزرگترین باغ وحش کرج را نیز می‌توان به گروه های: خزندگان، پرندگان، آبزیان، چرندگان، گوشت‌خوار و علف‌خوار تقسیم بندی کرد.

حیوانات موجود: شیر آفریقایی، خرس، زرافه، آهو ، اسب فلابلا، لاما، شاه بوف، قوچ و میش، میمون، راکون، ببر بنگال

آبزیان: کلمبین رینبو بوآ، لئوپارد گکو، یلو آناکوندا، بلک مانیتور، دراگون، آرژانتین تگو و مار پیتون

 

حیوانات باغ وحش صفادشت

 

حیوانات و گونه های کمیاب باغ وحش صفادشت

در باغ وحش شهرستان ملارد کرج گونه‌های حیوانی کمیاب و نادر را نیز می‌توان مشاهده کرد. چندین گونه کمیاب جانوری در این باغ وحش وجود دارد که از جمله این گونه ها می‌توان: شیر‌سفید، شیر‌آفریقایی، مار‌آناکوندا، کوسه‌ماهی، زرافه‌آفریقایی، مار‌پیتون و ببر‌بنگال را نام برد.

گونه های کمیاب: کوسه ماهی، اسب فلابلا، زرافه آفریقایی، مار پیتون، مار آناکوندا، شیر آفریقایی و  ببر بنگال

حیوانات تاکسیدرمی باغ وحش ملارد

در بزرگترین باغ وحش کرج علاوه بر حفاظت و نگهداری از جانوران زنده، می توانید کلکسیونی جذاب از پرندگان و حیوانات تاکسیدرمی شده را مشاهده کنید. لذت تماشای شاه طوطی، پرستوی دریایی، دراج، جغد، عقاب، خرس، پلنگ، طاووس، کله شوکاء، پرستوی دریایی، سگ آبی، کاسکو، دلیجه و باقرقره آن هم به صورت کلکسیونی و تاکسیدرمی شده بسیار هیجان انگیز می‌باشد.

تاکسیدرمی (واژه یونانی): تاکسیز: آراستن و دراما: پوست= هنر و مهارتی که در زمینه پوست آرایی و مجسمه سازی بر روی حیوانات مرده انجام می‌شود.

 

بزرگترین باغ وحش کرج

 

پرندگان باغ وحش صفادشت

در باغ وحش بزرگ ملارد می‌توانید پرندگان، کم نظیر و زیبایی مانند: قوی‌اشکی، مرغ و خروس لهستانی، قرقاول طلایی بلژیکی، قرقاول نر آمریکایی و طاووس را مشاهده نمایید. اگر از آن دسته افرادی هستید که به پرندگان علاقه ویژه ای دارند، باغ وحش صفادشت و باغ پرندگان لویزان، مناسب ترین گزینه های شما برای بازدید هستند.

باغ وحش صفا‌دشت بهتره یا باغ وحش ارم

باغ وحش ارم - باغ وحش ارم اولین باغ وحش در ایران است که جذابیت های بصری فراوانی دارد.

باغ وحش صفادشت چه امکاناتی دارد؟

امکانات متوعی برای بازدید کنندگان در باغ وحش ملارد در نظر گرفته شده است که از جمله این امکانات می‌توان به: رستوران، فضای ماهیگیری، تفریحات سرگرم‌کننده مثل سوارکاری، شتر‌سواری، و عکاسی با مار‌ها اشاره کرد.

 

باغ وحش ملارد

 

ماهی‌گیری در باغ وحش صفادشت کرج

استان البرز با توجه به رودخانه‌های متعددی که دارد یکی از بهترین لوکیشن ها برای دوستدارن ماهیگیری است. باغ وحش ملارد کرج نیز برای بازدیدکنندگان خود این امکان را فراهم نموده تا با آرامش کامل در یک محیط متفاوت (دریاچه این باغ وحش) از ماهیگیری لذت ببرند.

شتر سواری در باغ وحش کرج

تمامی بازدید کنندگان از این باغ وحش می‌توانند تجربه شترسواری را به خاطرات خود اضافه کنند. در صفادشت، به چند هزار سال پیش بازگردید و مثل یک صحرا نشین شتر سواری کنید.

شماره تلفن باغ وحش صفادشت

روابط عمومی: 09126444460

آدرس باغ وحش صفادشت

ملارد (صفادشت) میدان نبی اکرم، بلوار الغدیر، جنب دانشگاه آزاد

قیمت بلیط باغ وحش صفادشت 1400

قیمت بلیط ورودی باغ وحش صفادشت نسبت به امکانات و تنوع حیواناتی که در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار می‌دهد بسیار منطقی و ارزان است. به عنوان مثال هزینه ورود زرافه به کشور و نگهداری آن بسیار زیاد می‌باشد که شما میتوانید این حیوان را در بزرگترین باغ وحش کرج ببینید. هزینه ورودی این باغ وحش 45000 تومان است. هزینه ورود برای کودکان زیر 5 سال رایگان است.

 

باغ وحش صف دشت کرج

 

جاهای دیدنی تهران - معرفی محبوب‌ترین ❤️ و زیباترین مکان‌های دیدنی تهران + عکس و آدرس

گزارش مشکل

سوالات متداول باغ وحش صفادشت (آدرس+عکس+دسترسی)

ساعت کار باغ وحش صفا دشت همه روزه از ساعت 9 الی 20 می‌باشد.

قیمت ورودی باغ وحش صفادشت در سال 1400 به ازای هر نفر 45000 تومان است.

برای رسیدن به پاسخ این سوال بهتر است به لینکی که در رابطه با باغ وحش ارم در این مطلب آورده ایم مراجعه کنید.

  • حیوانات موجود: شیر آفریقایی، خرس، زرافه، آهو ، اسب فلابلا، لاما، شاه بوف، قوچ و میش، میمون، راکون، ببر بنگال
  • آبزیان: کلمبین رینبو بوآ، لئوپارد گکو، یلو آناکوندا، بلک مانیتور، دراگون، آرژانتین تگو و مار پیتون
  • گونه های کمیاب: کوسه ماهی، اسب فلابلا، زرافه آفریقایی، مار پیتون، مار آناکوندا، شیر آفریقایی و  ببر بنگال
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23718-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%D9%88%D8%AD%D8%B4-%D8%B5%D9%81%D8%A7%D8%AF%D8%B4%D8%AA

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 کاربران به باغ وحش صفادشت