سینما پردیس ملت

📅 بروزرسانی : ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازدید : 983

سینما پردیس ملت در سال 1387 افتتاح شد. این پردیس از 5 سالن سینما با ظرفیت 1089 صندلی در سال 1398 به پردیسی با 12 سالن تغییر یافت. این مکان دومین سینپلکس کشور بوده و تحت نظر شهرداری تهران اداره می شود. یکی از سالن های پردیس سینما گالری ملت چند منظوره بوده و از آن برای سینما، تئاتر، موسیقی و همایش استفاده می شود. در طبقه مثبت 2 گالری، کافی شاپ و فودکورت وجود دارد. در ادامه بیشتر با این ساختمان فرهنگی آشنا می شویم.

 

سینما پردیس ملت

 

آشنایی با سینما پردیس ملت

سینما پردیس ملت در کنار فضای سبز پارک ملت واقع در خیابان ولیعصر ساخته شده تا با نزدیکی به جاده ای اصلی، به سادگی در اختیار همگان باشد. در این پردیس علاوه بر وجود سالن های مخصوص تماشای فیلم، یک کافه کتاب نیز وجود دارد. علاقه مندان می توانند در این کافه با دوستان خود وقت گذرانده و از محیط دلنشین آن لذت ببرند. یک کافی شاپ نیز برای طرفداران انواع نوشیدنی های سرد و گرم وجود دارد.

امکانات سینما پردیس ملت

در سینما پردیس ملت به غیر از سینما گالری و کافی شاپ امکانات دیگری نیز وجود دارد. مطمئنا وقت گذرانی در پارک این مجموعه می تواند انتخابی مناسب برای گذراندن یک بعد از ظهر خاطره انگیز باشد. علاقه مندان به سینما و جلوه های بصری می توانند از فروشگاهی به همین مضمون دیدن کنند. در این فروشگاه محصولات مربوط به سینما با مناسب ترین قیمت به فروش می رسند.

کافه و رستورانی جذاب مجموعه سینما پردیس ملت را تکمیل می کنند. صرف غذا قبل یا بعد از فیلم امری عادی در میان افرادی است که از این پردیس جذاب دیدن می کنند. البته باجه های زیادی در سینما پردیس ملت وجود دارد که به فروش انواع تنقلات مشغول هستند.

اطلاعات دسترسی سینما پردیس ملت

شماره تماس پردیس ملت: ۲۳۱۶۲ ۰۲۱

آدرس پردیس ملت: تهران، خیابان ولی‌عصر، بزرگراه هاشمی رفسنجانی، روبروی اتوبان کردستان

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23717-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%B3-%D9%85%D9%84%D8%AA

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سینما پردیس ملت