سینما سیمرغ مشهد

📅 انتشار : 1400/05/17 📅 بروزرسانی : 1400/05/17 بازدید : 3793

سینما سیمرغ یک مجموعه سینمایی در شهر مشهد می باشد که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. این سینما در سال 1377 هجری شمسی در مشهد شروع به کار کرد. تجهیزاتی بسیار مناسب و عالی برای دیدن فیلم یا خانواده و دوستان فراهم شده تا بتوانید از دیدن فیلم لذت بالای ببرید. امروزه مردم زیادی در تهران به دنبال مکان های مناسب برای دیدن فیلم هستند که ما در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از بهترین سینماهای مشهد بپردازیم.

آشنایی با سینما سیمرغ مشهد

این سینما  را در مشهد به عنوان اولین پردیس سینمایی ایران می شناسند. شروع کار این سینما در سال 1377 بود. مجموعه ظرفیت این سینما 1200 نفر است که جمعا 3 تا سالن نمایشی دارد. این سینما در اصل یک فضای تجاری که شامل ساختمان اداری، تالار پذیرایی و…. می باشد. یکی از دلایل استقبال فراوان از سینما سیمرغ مشهد فاصله زیاد آن با دیگر سینما ها است.
امکاناتی که در این سینما می توانیم نام برد شامل: سیستم پخش دیجیتال، 3 سالن ویژه با ظرفیت بالا، سیستم صوتی دالبی سروند می باشند. در سال 1396 این سینما با هزینه ای معادل یک میلیارد تومان توسط بخش خصوصی بازسازی شد. در حال حاضر شهر مشهد دارای سه پردیس بزرگ سینمایی از جمله پردیس گلشن، پردیس هویزه و پردیس سیمرغ می باشد که همگی طبق استاندارد های جهانی ساخته شده اند.

 

سینما سیمرغ مشهد

 

قیمت بلیط سینما سیمرغ مشهد

قیمت بلیط برای دیدن فیلم و تهیه بلیط 30.000 تومان می باشد.

ساعات کار سینما سیمرغ مشهد

ساعت کاری این سینما از 09:00 الی 22:00 می باشد.

آدرس سینما سیمرغ مشهد

خراسان رضوی ، مشهد ، شهرک غرب (قاسم آباد) ، ضلع شمالی میدان مادر ، پردیس سینمایی سیمرغ

تلفن سینما سیمرغ مشهد

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره سینما سیمرغ پردیس که در پایین قرار دادیم استفاده کنید.
05136204063

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 100 کاربران به سینما سیمرغ مشهد