سینما ساحل اصفهان

📅 انتشار : 1400/03/31 📅 بروزرسانی : 1400/03/31 بازدید : 2327

پردیس سینمایی ساحل اصفهان، یک مجموعه سینمایی در شهر اصفهان می باشد که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. این سینما در سال 1354 هجری شمسی در ضلع شمالی سی و سه پل و ضلع شمال غربی میدان انقلاب که البته در گذشته به نام میدان بیست و چهار اسفند شناخته می‌شد، افتتاح گردید. پس از گذشت سال ها از افتتاح این سینما و در دهه هفتاد هجری شمسی، نام پردیس سینمایی ساحل اصفهان به سینما اصفهان تغییر یافت. در ادامه بیشتر با تاریخچه این سینما آشنا خواهیم شد.

آشنایی با پردیس سینمایی ساحل اصفهان

این سینما تا به حال یک بار مورد بازسازی قرار گرفته و نونوار شده است. عملیات بازسازی سینما ساحل و یا همان سینما آفریقای اصفهان در ماه آبان سال 1396 آغاز شد و در آذرماه 1397 به پایان رسید. پس از به پایان رسیدن عملیات بازسازی، سینما ساحل اصفهان که تنها یک سالن نمایش داشت، تبدیل به پردیس سینمایی ساحل اصفهان شد که در مجموع 9 سالن داشته و می‌تواند هزار نفر را در دل خود جای دهد.در مدت زمانی که این سینما تحت بازسازی و مرمت بود، امکان استفاده از آن وجود نداشت و از تاریخ سه شنبه، شش آذر سال 1397 فعالیت خود را از سر گرفته و مجدداً پس از یک سال تعطیلی درهایش رو به عموم باز شد. این سینما دارای دو سالن از پردیس با ظرفیت های 20 و 30 نفره مخصوص کودکان، یک سالن 150 نفری روباز که تابستانی است، و چندین سالن دیگر نیز می‌باشد که جمعا ظرفیت آنها هزار نفر است. شایان ذکر است که مهدکودکی نیز در این سینما وجود دارد.

 

سینما ساحل اصفهان


سالن های سینما ساحل اصفهان

پردیس سینمایی ساحل با 9 سالن سینما و ظرفیت حدود 1000 صندلی از روز سه شنبه 6 آذر 1397 افتتاح شده و پذیرای افراد علاقمند به سینما می باشد.همچنین در این سینما برای کودکان دو سالن  با ظرفیت 20 و 30 نفره ساخته شده است. سینما ساحل که متعلق به حوزه هنری بوده از یک سالن 150 نفره روباز و یک مهد کودک برخوردار می باشد.

امکانات سینما ساحل اصفهان

پردیس سینمای اصفهان در حوزه هنری بهتر فعالیت دارد که با دارا بودن ۹ سالن و بیش از هزار صندلی,، جزو از بزرگترین سینماهای اصفهان است. این سینما برای نخستین بار در کشور امکاناتی برای کودکان در دو سالن مجزا برای دیدن انیمیشن گذاشته که در بین خانواده ها محبوبیت زیادی دارد. امکاناتی که برای دیدن فیلم با کیفیت و لذت بخش در این سینما هست شامل سیستم نمایشی فیلم دیجیتال صدای دالبی دیجیتال می باشد.یکی از بهترین امکانات پردیس سینمایی اصفهان سالنی سقف باز با ظرفیت ۱۵۰ صندلی که لذتی دیگر برای تماشای فیلم ارائه می دهد.
امکانات منحصر به فرد پردیس سینمایی اصفهان بخش‌های جانبی مثل کتابخانه، کافی شاپ، کافه کتاب متمایزکننده که این مجتمع را عظیم می کند. این امکانات لذت بخش برای دوستان هنرجو فراهم شده است. شما می توانید با استفاده از اینترنت بلیط برای حضور در سالن ها را فراهم کنید. امکاناتی مانند پارکینگ، آسانسور و سرویس بهداشتی برای معلولین در این مجموعه ساخته شده است.

شماره تماس سینما ساحل اصفهان

برای برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره های زیر که متعلق به روابط عمومی سینما ساحل می باشند، تماس حاصل کنید.
031-32226188
031-32223108
09379700349

آدرس سینما ساحل اصفهان

پردیس سینمایی ساحل در میدان انقلاب اصفهان واقع ‌شده است و دسترسی با آن از طریق ایستگاه مترو انقلاب و ایستگاه اتوبوس انقلاب امکان پذیر می باشد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.7 از 5 | از 100 کاربران به سینما ساحل اصفهان