پارک آبی ایروان

📅 بروزرسانی : ۱۱ مهر ۱۴۰۱ بازدید : 3932
دنیای آب ایروان
امکانات
ساعت کاری
قیمت بلیط

پارک آبی ایروان از مهم ترین مراکز رفاهی در شهر ایروان می باشد،  که سال ۲۰۰۱ در نزدیکی شرق شهر ایروان افتتاح شده است. این پارک دو قسمت روباز و سرپوشیده دارد، که در تابستان به شکل پارک آبی تابستانی است و این فصل بهترین زمان برای بازدید از این پارک می باشد، در زمستان این پارک به صورت سرپوشیده بوده و قسمتی از آن به پیست اسکی تبدیل می شود. این پارک امکانات رفاهی متنوعیف از جمله امکانات ورزشی، رستوران ها و کافه های مختلف را داراست. اگر می خواهید بیشتر با این پارک تفریحی آشنا شوید با ما همراه باشید.

 

پارک ابی ایروان

 

پارک آبی ارمنستان

پارک آبی ارمنستان در سال 2001 ساخته شده است و از مرکزهای آبی پرطرفدار ایروان است. پارک آبی ارمنستان در خیابان میاسنیکان، در منطقه دوردورک ایروان واقع شده است و در نزدیکی باغ وحش ایروان، مجسمه مادر و باغ گیاه شناسی، قرار دارد. مساحت پارک آبی ایروان 3 هکتار است و مساحت بزرگی برای آن درنظر گرفته شده است.

دنیای آب ایروان، پارک آبی بزرگ ارمنستان

پارک آبی ایروان بزرگ ترین پارک آبی ارمنستان به شمار می رود که در منطقه نور نورک، خیابان میاسنیکیان، شماره ۴۰ واقع شده است. این پارک همان طور که گفته دو بخش روباز و سرپوشیده دارد، بخش روباز سه هکتار مساحت دارد و در آن سرسره های آبی، استخر و تخت های مخصوص حمام آفتاب موجود می باشد، بخش سرپوشیده پنج هکتار مساحت دارد و در آن استخرها و در زمستان پیست اسکی موجود می باشد. پارک آبی ارمنستان بخش های مختلفی از جمله استخر های پارک آبی، واتر والد، مرکز ماساژ و اسپا، سرسره های مارپیچ فضای باز، زیپ لاین و استخر کودکان را داراست.

 

تور ایروان - سفری رویایی به ارمنستان را با مناسب ترین قیمت تجربه کنید.

 

پارک آبی ایروان

امکانات پارک آبی ایروان

پارک آبی ایروان امکانات متعددی که برای یک تفریح شگفت انگیز لازم است را داراست، از این امکانات می توان به سرسره های عظیم، استخر های قسمت روباز و قسمت سرپوشیده ( که در سه دسته معمولی، ویژه و VIP تقسیم بندی می شوند )، امکانات مخصوص کودکان مثل استخر کودکان، وسایل بازی و سرگرمی، رستوران با غذاهای با کیفیت، رستورانی با غذاهای دریایی مخصوص، قسمت بار با نوشیدنی هایی لذیذ، کافه، غرفه های خوراکی و تنقلات اشاره کرد.

تجربه سفری ارزان به کشوری سرسبز و طبیعتی بکر

ساعت کاری پارک آبی ایروان

اگر قصد سفر به ارمنستان و رفتن به پارک آبی ایروان را دارید لازم به ذکر است، این پارک در همه فصول باز است. ساعت کار این مجموعه در روز های شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۱ تا  ساعت ۱۹ و در بقیه روزها از ساعت ۱۲ تا ساعت ۱۹ می باشد.

 

پارک آبی ارمنستان

 

قیمت بلیط پارک آبی ایروان

به صورت کلی قیمت بلیط پارک آبی ایراوان ارمنستان از هفت هزار درهم به بالا است، قیمت مشخصی را نمی توان برای این پارک آبی در نظر گرفت و هزینه نهایی بستگی به خدماتی دارد که شما میخوایید از این پارک آبی دریافت کنید.

 

تور ارمنستان - 🛑دیگه وقتشه بار سفرتو ببندی🛑 تورهای تخفیف خورده رو از دست ندی✈️

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23694-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پارک آبی ایروان