پارک آبی باکو

📅 بروزرسانی : ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ بازدید : 2590

پارک آبی یکی از تفریحات جذاب در فصل تابستان است که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. پارک آبی حتی برای مردم بومی هر منطقه نیز جذاب و هیجان انگیز است. باکو یکی از شهرهایی که است که پارک‌های آبی جذابی دارد و امکانات خوبی را ارائه می‌دهد. در این مطلب به معرفی بهترین و جذاب‌ترین پارک‌های آبی باکو خواهیم پرداخت و اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیارتان قرار خواهیم داد.

پارک آبی آمبوران باکو

پارک آبی آمبوران باکو یکی از جذاب‌ترین پارک آبی باکو بوده که در ۴۴ کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. این پارک آبی نیمه خصوصی بوده و امکانات بسیار خوب و تفریحات هیجان‌انگیزی را با هزینه‌ای مناسب در اختیار گردشگران قرار می‌دهد.

-امکانات پارک آبی آمبوران باکو

از امکانات پارک آبی آمبوران باکو می‌توان به ساحل شخصی، رستوران‌ها، مکان‌هایی برای آفتاب گرفتن، کلوپ‌ها و باشگاه اشاره کرد. این پارک آبی در سواحل بیلگاه واقع شده و سالانه گردشگران زیادی به این پارک آبی می‌آیند. دسترسی به امکانات پارک آبی آمبوران باکو برای کودکان ۱۲ ساله‌ی زیر ۱۵۰ سانتی‌متر رایگان است در نتیجه حتما باید شناسنامه‌ای به همراه خود داشته باشید.

 

پارک آبی آمبوران

 

-تفریحات پارک آبی آمبوران باکو

از امکانات تفریحی این پارک آبی می‌توان به سرسره‌های آبی و چرخ و فلک اشاره کرد. همچنین امکان موج سواری در سواحل دریا وجود دارد.

-هزینه بلیط پارک آبی آمبوران باکو

هزینه بلیط پارک آبی آمبوران در تمام روز‌های هفته ۳۰ منات است و در روزهای آخر هفته‌ی باکو یعنی شنبه و یکشنبه‌ قیمت بلیط به ۳۵ منات می‌رسد. همچنین برای بهره بردن از امکانات VIP باید هزینه‌ای جدا بپردازید.


پارک آبی دالغا بیچ باکو

پارک آبی دالغا بیچ باکو، یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های آبی و بزرگ‌ترین پارک آبی آذربایجان است. این پارک آبی در ۳۷ کیلومتری مرکز شهر واقع شده است.

-امکانات پارک آبی دالغا بیچ باکو

از امکانات این پارک آبی دالغا بیچ باکو می‌توان به ۱۰ استخر برای ورزش، استخر کودکان، سونا، باشگاه، ۵ رستوران و صندلی‌هایی برای آفتاب گرفتن اشاره کرد.

-تفریحات پارک آبی دالغا بیچ باکو

تفریحات پارک آبی دالغا بیچ باکو، شامل سرسره‌های طولانی و هیجان انگیز بوده است. همچنین استخر مخصوص ورزش‌های آبی نیز در این مجموعه ارائه شده است.

-هزینه بلیط پارک آبی دالغا بیچ باکو

هزینه‌ی بلیط پارک آبی دالغا بیچ باکو از دوشنبه تا جمعه ۵۰ منات بوده و در روزهای شنبه و یکشنبه هزینه‌ی بلیط ۷۰ منات است. البته برای کودکان ۱ تا ۶ سال تا سقف دو نفر هزینه‌ی بلیط رایگان است.

 

پارک آبی دالغا بیچ


پارک آبی شیخوف باکو

پارک آبی شیخوف باکو در ۹.۵ کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و به مرکز شهر بسیار نزدیک است. این پارک آبی شیخوف باکو یک مرکز تفریحی عالی است و با بهترین امکانات و سواحل بی‌نظیر در اختیار گردشگران قرار دارد.

-امکانات پارک آبی شیخوف باکو

از امکانات پارک آبی شیخوف باکو می‌توان به استخر شنای بزرگ، استخر مخصوص کودکان، ساحل تمیز، نیمکت و چتر برای آفتاب گرفتن و رستوران اشاره کرد. این پارک آبی با توجه به امکاناتی که دارد برای یک روز تابستانی مکان بی‌نظیری است.

-تفریحات پارک آبی شیخوف باکو

از امکانات تفریحی پارک آبی شیخوف می‌توان به سرسره، ترامپولین و سایه‌بان‌ها برای آفتاب گرفتن اشاره کرد.

-هزینه بلیط پارک آبی شیخوف باکو

هزینه بلیط پارک آبی شیخوف باکو ۱۰ منات است و با این هزینه می‌توانید از تمامی امکانات این مجموعه پارک آبی بهره‌مند شوید.

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23689-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D9%88

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به پارک آبی باکو