باغ پرندگان کرج

📅 بروزرسانی : ۴ دی ۱۴۰۱ بازدید : 5873

باغ پرندگان چهارباغ کرج که این روزها معروف به باغ پرندگان کرج است، یکی از بهترین مکان‌های تفریحی برای مشاهده‌ی پرندگان مختلف بوده که هر سال نظر بسیاری را به خود جلب می‌کند. در ادامه اطلاعاتی در رابطه با این باغ پرندگان کرج را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

باغ پرندگان کرج

معرفی باغ پرندگان کرج

باغ پرندگان چهارباغ کرج در سال ۱۳۸۹ تاسیس شده و هدف از تاسیس آن، نمایش گونه‌های مختلف پرندگان نادر دنیا بوده است. در باغ پرندگان کرج گونه‌های مختلفی از پرندگان وجود دارد که این پرندگان در معرض دید عموم مردم قرار گرفته‌اند و گشت و گذار در این باغ می‌تواند تجربه‌ی خوبی برای همه به خصوص کودکان باشد. این باغ حدود ۱۰ هزار متر مربع مساحت دارد و به صورت چند طبقه طراحی شده است. همچنین بیش از ۲۵۰۰ گونه‌ از پرندگان در این باغ وجود دارند که این پرندگان از ۶۵ کشور جهان جمع‌آوری شده‌اند.

باغ پرندگان کیش - آشنایی با باغ پرندگان زیبا و جذاب جزیره کیش


در باغ پرندگان کرج هر گونه‌ای از پرندگان وجود دارد و حتی می‌توانید پرندگان رو به انقراض را نیز مشاهده کنید. از جمله پرندگان این باغ می‌توان تمامی پرندگان آبزی، پرندگان شکاری، انواع طوطی و کبوترها اشاره کرد. باغ پرندگان چهارباغ تعداد زیادی از پرندگان را در خود جای داده و از این لحاظ در خاورمیانه در جایگاه اول قرار گرفته است دارد. این باغ همچنین از وسعت زیادی بهره برده و می‌توانید ساعت‌های خوشی را در این باغ بگذرانید و سرگرم شوید.

 

باغ پرندگان

 

ساعت کاری باغ پرندگان چهارباغ کرج

هر روز از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۲۰ امکان بازدید از این باغ پرندگان وجود دارد اما در روزهای تعطیل رسمی، این مکان تعطیل است.  

قیمت بلیط باغ پرندگان کرج

قیمت بلیط این باغ ۱۰ هزار تومان است و برای کودکان زیر ۳ یا ۴ سال نیز رایگان خواهد بود.

سفر به زیباترین شهرهای داخلی با لحظه آخر

آدرس باغ پرندگان کرج

استان البرز - کرج - اتوبان کرج به قزوین - خروجی کردان - بعد از جاده قدیم - بعد از زیرگذر راه آهن - شهر چهار باغ - نبش گلستان پنجم

 

باغ پرندگان چهار باغ

 

شماره تماس باغ پرندگان کرج:

02644562525

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23677-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%D9%BE%D8%B1%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AC

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به باغ پرندگان کرج