مجموعه پارس سافاری کیش

جزیره کیش تنها به دلیل اینکه کنار دریا واقع شده است و مناظر زیبایی را در دل خود جای داده است، مطرح نیست. در کیش هر فرد با هر سلیقه ای می تواند سر خود را گرم کند و سفری بسیار جذاب برای خود بسازد. 
در کیش می توان تفریح کرد، شنا کرد، غواصی کرد، به خرید رفت و حتی می توان ورزش هایی بسیار متفاوت و هیجان انگیز را در آن تجربه کرد. این جزیره را می توان به عنوان یک مرکز تفریحی کامل نامید که انواع تفریحات در آن برای علاقه مندان فراهم شده است.
بسیاری از کسانی که با تور کیش به این جزیره سفر می کنند، بسیار علاقه مند به تفریحات موجود در این جزیره هستند و سعی می کنند با توجه به مدت زمانی که در اختیار دارند، از تمام این تفریحات لذت کافی و وافی را ببرند. در جزیره کیش تفریحات مختلفی مانند پاراسل، بانجی جامپینگ و کیبل اسکی انجام می شود.

 

مجهزترین مجموعه های تفریحی کیش - برای آشنایی با مجموعه های تفریحی کیش که امکاناتی مجهز را در اختیارتان قرار می دهند کلیک کنید.


برای اینکه این جزیره بتواند بهترین ها را به شما ارائه کند، به اسباب و وسایل بسیار مفرح و هیجان انگیزی مجهز شده است که یکی از آن ها مجموعه پارس سافاری کیش است. سافاری، خصوصا مورد توجه بسیاری از جوانان و نوجوانان قرار دارد. 
هدف تورهای داخلی این است که سفرهایی ترتیب دهند تا بتوانند همگان را راضی نگه دارند و خاطرات زیبا و خارق العاده را برای مسافرین بسازند. به همین دلیل اغلب این تورها سعی می کنند در برنامه خود دیدار از مجموعه پارس سافاری کیش را قرار دهند.
در این متن قصد داریم در مورد سافاری کیش صحبت کنیم و با گوشه و کنار آن به خوبی آشنا شویم. پس ادامه متن را از دست ندهید. 

 

پارس سافاری کیش


سافاری در کیش

سافاری کیش در سال 1392 با مساحتی حدود پنجاه هزار متر مربع ساخته شد. در این مجموعه، امکانات به روز و پیشرفته ای قرار داده شده است تا بتواند محیطی بسیار امن برای هر گروه سنی فراهم کند. 
اگر در فرهنگ لغات به دنبال سافاری بگردید، با معانی مانند سیاحت کردن و یا سفرهای اکتشافی در آفریقا مواجه خواهید شد. اما سافاری که در کیش برگزار می شود، با معانی آن فرق زیادی دارد. در اینجا سافاری به معنی گشت و گذار و بازدید از مکان های طبیعی به کمک ماشین، موتور و یا چهار پایان است. 
جزیره کیش نیز به دلیل موقعیت بسیار خوبی که از آن برخوردار است، استعداد زیادی دارد تا بتوانند سافارهای جذاب و گردشگر پذیر ترتیب دهد و اگر از حق نگذریم به خوبی نیز توانسته در این زمینه خوب عمل کند. 

 

تور سافاری در کیش

 

تور سافاری کیش

تور سافاری کیش امکانات بسیار خوب و فوق العاده را برای همگان فراهم کرده است تا لحظات بی نظیری و پر از هیجانی را در آن تجربه کنند. در ادامه به برخی از هیجانات موجود در سافاری کیش اشاره می کنیم.
سافاری یا آفرود کیش
یکی از محبوب ترین تفریحاتی که در سافاری پارس برای علاقه مندان فراهم شده است، آماده کردن یک پیست برای دور زدن در تپه های شنی جزیره کیش است. رانندگی در جاده های خاکی و شنی می تواند تجربه متفاوت برای شما به ارمغان آورد.
باگی دو نفره
باگی های دو نفره، ماشین هایی با سقف هایی توری هستند که ظرفیت دو نفر را داشته و می توانند با رانندگی در جاده های غیر صاف و ناهموار، شادی را با لحنی دیگر تجربه کنند.
استوانه جادویی
استوانه جادویی نیز از دیگر تفریحات هیجان انگیز موجود در سافاری پارس است. در این بازی، شما یک استوانه حبابی مشاهده می کنید که داخل یک استخر قرار دارد. نحوه بازی نیز به این صورت است که شما باید سعی کنید تعادل خود را در این استوانه حفظ کنید و فرآیندی که این حفظ تعادل به دنبال دارد، بسیار شادی آفرین است.
نردبان معلق
نردبان معلق یک تفریح کاملا ساده و اما پر هیجان است. در این بازی شما باید از یک نردبان معلق به بالا صعود کنید. برای آنکه ایمنی شما در طول این صعود فراهم باشد، یک تشک زیر نردبان قرار داده شده است.
تونل وحشت 
همان طور که از نام تونل وحشت مشخص است، این بازی با هیجان و ترس زیادی همراه است. در این بازی، شما باید به یک تونل تنگ و تاریکی که پیچ و خم های فراوانی دارد وارد شوید. نمای خارجی این تونل هرمی است و اوج هیجان را می توان در این سازه هرمی تجربه کرد.
شتر سواری
شتر سواری و گشت و گذار در بیابان ها نیز می تواند برای عده ای بسیار جالب باشد. این تفریح بسیار ساده و سالم در مجموعه پارس سافاری کیش فراهم شده و علاقه مندان می توانند این سواری متفاوت را تجربه کنند. 

 

هزینه سافاری در کیش

 

قیمت بلیط سافاری کیش

کسانی که با استفاده از خدمات تور داخلی به کیش سفر کرده و تمایل دارند به مجموعه پارس سافاری کیش وارد شوند، باید هزینه ای را به عنوان ورودی پارک پرداخت کنند. هزینه ورودی این مجموعه برای هر نفر مبلغ 20 هزار تومان است. سایر امکاناتی که در این مجموعه وجود دارد، نیز هزینه های مختلفی دارد. برای مثال، هزینه ای که بابت کارتینگ سواری باید پرداخت شود، مبلغ 55 هزار تومان است و یا برای سوار شدن بر باگی ها، شما باید هزینه 320 هزار تومانی را پرداخت کنید.
 

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای کیش

تور کیش از اصفهان 9 و 17 آبان 99
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
اسطوره بیستون
17 آبان - 20 آبان

تور کیش 9 آبان 99
3 شب
تابان تابان
تابان تابان
رادین گشت پایتخت
9 آبان - 12 آبان

تور کیش 16 و 17 آبان 99
3 شب
وارش وارش
کاسپین کاسپین
قصر شایان
16 آبان - 20 آبان

تور کیش تعطیلات آبان 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
اسطوره بیستون
11 آبان - 17 آبان

تور کیش 10 آبان 99
2 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
اسطوره بیستون
10 آبان - 12 آبان

تور کیش آبان 99
3 شب
قشم ا ... قشم ایر
کیش ا ... کیش ایر
کاخ سپید ملل
9 آبان - 13 آبان

تور کیش 9 و 10 آبان 99
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
اسطوره بیستون
9 آبان - 13 آبان

تور کیش 8 و 9 آبان 99
3 شب
وارش وارش
کیش ا ... کیش ایر
قصر آریا
9 آبان - 12 آبان

تور کیش 9 آبان 99 (اقساطی)
4 شب
کاسپین کاسپین
وارش وارش
پیام توسعه صبا
9 آبان - 13 آبان

تور کیش 8 آبان 99
4 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
معراج گشت
8 آبان - 12 آبان
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما