شهربازی ژوپیتر

📅 بروزرسانی : ۲۶ تیر ۱۳۹۸ بازدید : 691

یکی از هیجان انگیز ترین تفریحاتی که برای بزرگسالان و به خصوص برای خردسالان وجود دارد شهربازی ها می باشند، کسی که به دنبال هیجان می باشد بی شک یکی از گزینه های او برای تخلیه انرژی خود شهربازی می باشد، از این رو سایت لحظه آخر تصمیم گرفت که یکی از شهربازی های پر طرفدار تهران را به شما دوستداران معرفی کند، با ما همراه باشید تا با شهربازی ژوپیتر آشنا شوید.

شهربازی ژوپیتر

یکی از مدرن ترین شهربازی های تهران در مجتمع تجاری کوروش قرار دارد. این مرکز خرید همه چیز را یکجا گرد هم آورده تا مراجعه کنندگان بتوانند نیازهای خود را به راحتی رفع کنند. شهربازی ژوپیتر در طبقه دوم کوروش واقع شده و با وسایل به روزی که دارد، لحظات شاد و مفرحی را برای کودکان شما به ارمغان می آورد. این دنیای بازی در سال 1393 افتتاح گشت و به دلیل معروفیت مجتمع تجاری کوروش، خیلی زود سرِ زبان ها افتاد و مورد استقبال قرار گرفت.

 

ژوپیتر

 

بازی های شهربازی ژوپیتر

گردشگران تور تهران باید بدانند که حدود 110 وسیله بازی در ژوپیتر موجود است. وسایلی که در این شهربازی سرپوشیده وجود دارد عبارت اند از: کاروسل، فایربال، آیس بال، درتی درایوین، بسکت فیور، ماشین کوبنده، چرخ و فلک، سفینه فضایی، هامر، جعبه جواهر، ایرهاکی، سوپر بایک، اسنوبرد، چکش قدرتی، ساید شو، اسپایدر بات، چملون پارادایز، سینما 9 بعدی، بسکتبال خیابانی، سیمیلاتور رالی، مینی بولینگ، لوپریشن گاست، دربی، اسپید دمون، دد هیت دی ایکس، فریزر کوئست، بت من، فوتبال دستی و ویدئو گیم.

 

ژوپیتر

 

 

ژوپیتر در زمان های مشخصی از سال، مسابقات هیجان انگیزی برگزار می کند که می توانید در آن ها شرکت نمایید. این مکان دارای رستوران ها، غرفه های تنقلات و کافی شاپ هایی می باشد که گردشگران تور تهران می توانند برای رفع خستگی از آن ها بهره مند شوند.

 

شهربازی های تهران

 

آدرس شهربازی ژوپیتر

آدرس شهربازی ژوپیتر : بزرگراه شهید ستاری/ نبش پیامبر مرکزی/ مجتمع تجاری تفریحی کوروش/ طبقه دوم.

تلفن: 44971583

وب سایت: familyjupiter.com

 

ساعت کاری شهر بازی ژوپیتر

ساعات کاری شهربازی ژوپیتر : 11 الی 24/ پنجشنبه و جمعه 11 الی 1 بامداد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23600-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%98%D9%88%D9%BE%DB%8C%D8%AA%D8%B1

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به شهربازی ژوپیتر