شهربازی چمران

یکی از قدیمی ترین شهربازی های تهران (سرپوشیده) شهربازی چمران نام دارد که در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران واقع شده است. این مکان در حدود 40 سال می باشد که مشغول به فعالیت بوده و مورد توجه خانواده ها قرار دارد. سهامدار این مجموعه شخصی با نام عبدو بود و به همین دلیل پیش از انقلاب این مجموعه را بولینگ عبدو نیز می نامیدند؛ زیرا تنها بازی های بیلیارد و بولینگ در آن انجام می شد. پس از انقلاب اسلامی تغییرات اساسی در این مجموعه به وجود آمد و نام آن را به مجموعه فرهنگی ورزشی چمران تغییر دادند. 13 سالن ورزشی، سالن سینما و شهربازی از بخش های مختلف این مجموعه می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. شهربازی مجموعه در فضایی به مساحت 1500 مترمربع آماده میزبانی از گردشگران است.

 

بولینگ عبدو

 

لازم به ذکر است که بگوییم این شهربازی مدتی بسته شده بود و بعد از انجام بازسازی های لازم و اضافه کردن امکانات مدرن دوباره فعالیتش را آغاز کرد.

تعدادی از وسایل بازی که در شهربازی چمران می توانید برای سرگرمی انتخاب کنید عبارت اند از: ماشین کوبنده، مسابقه فوتبال، ماشین چرخشی، مری گراند، قطار، چرخ و فلک، استخر توپ، ترن هوایی، دستگاه های جایزه، فریز بی، مسابقه اسنوموبیل، بالن، شکار تمساح، مینی بولینگ، رانندگی کوچولو، سیمیلاتورها، تیراندازی لیزری، غار جادویی، جت اسکی، آتشنشانی، مسابقه موتور و ایرهاکی.

 

شهربازی چمران

شهربازی چمران

 

آدرس: خیابان شریعتی/ بالاتر از پل صدر/ مجموعه شهید چمران

تلفن: 22244071

ساعات مراجعه: 16:30 الی 23:30 و پنجشنبه ها و جمعه ها 10:30 الی 23:30

گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر