شهربازی چمران

📅 بروزرسانی : ۲۶ تیر ۱۳۹۸ بازدید : 4276

یکی از قدیمی ترین شهربازی های تهران (سرپوشیده) شهربازی چمران نام دارد که در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران واقع شده است. این مکان در حدود 40 سال می باشد که مشغول به فعالیت بوده و مورد توجه خانواده ها قرار دارد. سهامدار این مجموعه شخصی با نام عبدو بود و به همین دلیل پیش از انقلاب این مجموعه را بولینگ عبدو نیز می نامیدند؛ زیرا تنها بازی های بیلیارد و بولینگ در آن انجام می شد. پس از انقلاب اسلامی تغییرات اساسی در این مجموعه به وجود آمد و نام آن را به مجموعه فرهنگی ورزشی چمران تغییر دادند. 

بخش های مختلف شهربازی چمران

سالن ورزشی، سالن سینما و شهربازی از بخش های مختلف این مجموعه می باشد که امروزه مورد استفاده گردشگران تور تهران قرار می گیرد. شهربازی مجموعه با بازی های هیجان انگیز در فضایی به مساحت 1500 مترمربع آماده میزبانی از گردشگران است. تعدادی از وسایل بازی که در شهربازی چمران می توانید برای سرگرمی انتخاب کنید عبارت اند از: ماشین کوبنده، مسابقه فوتبال، ماشین چرخشی، مری گراند، قطار، چرخ و فلک، استخر توپ، ترن هوایی، دستگاه های جایزه، فریز بی، مسابقه اسنوموبیل، بالن، شکار تمساح، سینما 7 بعدی، فایربال، ساب وی سورفر، مسابقات اتومبیل رانی، مینی بولینگ، رانندگی کوچولو، سیمیلاتورها، تیراندازی لیزری، غار جادویی، جت اسکی، آتشنشانی، مسابقه موتور و ایرهاکی. به طور کلی این مجموعه بیش از 60 بازی متنوع دارد برای افراد بالای 3 سال تعبیه شده اند.  

 

بولینگ عبدو 


امکانات شهربازی چمران

برای استفاده از خدمات و امکانات این شهربازی ، می توانید از کارتخوان استفاده نمایید؛ علی الخصوص در این ایام که بیماری کرونا با جدیت بیشتری در حال انتقال است، عدم استفاده از پول نقد می تواند در پیشگیری از ابتلا به آن بسیار موثر باشد. همچنین جای پارک هم در این مجموعه به آسانی پیدا می شود تا مراجعه کنندگان هیچ دغدغه از این بابت نداشته باشند. در مجموعه چمران علاوه بر شهربازی و سالن بولینگ، قسمت هایی نظیر کافی شاپ، فودکورت و استخر هم برای رفاه حال بازدیدکنندگان وجود دارد. 

راه های دسترسی به شهربازی چمران

آن دسته از گردشگران تهرانی که ماشین شخصی ندارند، می توانند با استفاده از مترو صدر خود را به این مکان برسانند. اگر ماشین شخصی دارید باید از طریق خیابان شریعتی به این مجموعه تفریحی بروید. لازم به ذکر است که بگوییم این شهربازی مدتی بسته شده بود و بعد از انجام بازسازی های لازم و اضافه کردن امکانات مدرن دوباره فعالیتش را آغاز کرد. 

 

بولینگ عبدو


آدرس شهربازی چمران

 خیابان شریعتی/ بالاتر از پل صدر/ مجموعه شهید چمران


تلفن شهربازی چمران

 22244071


ساعات کار مجموعه تفریحی چمران

روزهای عادی هفته 16:30 الی 23:30 و پنجشنبه ها و جمعه ها 10:30 الی 23:30
 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23598-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به شهربازی چمران