سرزمین عجایب

یکی از بهترین شهربازی های تهران سرزمین عجایب می باشد که در طبقه انتهایی مرکز خرید تیراژه واقع شده است. خانواده ها این امکان را دارند که فرزندانشان را به سرزمین عجایب برده و خودشان با خیالی آسوده به خرید در پاساژ تیراژه بپردازند.

 

سرزمین عجایب

 

شهربازی سرزمین عجایب در فضایی به وسعت 4 هزار مترمربع راه اندازی شده و با بازی های متنوعی که در خود جای داده، پاسخگوی هر سنی می باشد. وجود بازی های کامپیوتری همچون شبیه ساز هواپیما یا بازی هایی مانند بوفالوی وحشی، سفینه گردان و سالن بزرگ بولینگ این فرصت را برای بزرگسالان ایجاد می کند تا به دنیای کودکی خود بازگردند و هیجانی متفاوت را تجربه کنند.

بازی هایی که در این شهربازی وجود دارد و بازدیدکنندگان می توانند مورد استفاده قرار دهند عبارت اند از: ایرهاکی، بالن پرنده، سفر با قطار، ماشین فرفره، پرتاب دارت، مکس فلایت، سفر دریایی، سرسره کودکان، ماشین برقی، فوتبال دستی، بولینگ کوچک، بسکتبال، بالن باست، سالتو، خلبان کوچولو، جانبو، ماشین کوبنده، بازوکا، مسابقه دربی، شترسواری، اوت ران، ماشین کودک و بازی های ویدئویی. همچنین تعدادی غرفه برای فروش آبمیوه، تنقلات، فروش بستنی، فست فود و غیره در این مکان وجود دارد.

 

بازی های سرزمین عجایب

بازی های سرزمین عجایب

 

گردشگران تور تهران باید این نکته را در نظر داشته باشند که پیش از ورود به محیط بازی لازم است که یک کارت اعتباری تهیه نمایند؛ این کارت جهت ورودیه به حساب می آید و برای استفاده از بازی های موجود، باید به مبلغ دلخواه آن را شارژ نمایید. لازم به ذکر است که بگوییم برای بهره بردن از سالن بولینگ باید پول نقد پرداخت نمایید.

 

 

آدرس: میدان پونک/ بلوار اشرفی اصفهانی/ بعد از پل همت

تلفن: 4449200

ساعات مراجعه: 16 الی 24/ پنجشنبه 14 الی 24/ جمعه و ایام تعطیلی 12 الی 24

گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر