شهربازی فان تایم پالادیوم

پالادیوم نام یکی از لوکس ترین مراکز خرید ایران می باشد. در مرکز خرید پالادیوم یک شهربازی مهیج به نام فان تایم وجود دارد که در این مقاله قصد داریم آن را معرفی نماییم.

 

شهربازی فان تایم

 

شهربازی فان تایم را یک شرکت بین المللی تاسیس کرده که قبلا تجربه این کار را در کشورهای دیگر هم داشته است. این شهربازی مجهز به بازی های برقی و شبیه سازی شده متنوعی بوده که اوقات فراغت خوبی را برای کودکان و بزرگسالانه فراهم می کند. شهربازی فان تایم در فضایی 300 مترمربعی حدود 51 بازی گوناگون دارد؛ برخی از بازی های مهیجی که گردشگران تور تهران می توانند در این مکان مورد استفاده قرار دهند عبارت اند از:

بزرگسالان:

-فریزبی

-فوتبال دستی

-ماشین های کوبنده

-شبیه ساز مسابقات فرمول یک فراری

-شبیه ساز هواپیمای جنگی

-مسابقات اتومبیل رانی

-مسابقات ایرهاکی

و ...

کودکان:

-رینی دیز

-فایر بال

-فریزبی

-بتمن

-استورم

-ریسینگ استورم

-موتور کورسا

-ایرهاکی

-ترانسفورمرز

-سیمیلاتور فراری

-ماشین کوبنده

-قطار کودکان

-ساب وب سورفر

-تمپل ران

و ...

 

فان تایم

 

 در این مکان که یکی از بهترین شهربازی های تهران است، فودکورت، کافی شاپ ورستوران های بسیار خوبی وجود دارد که می توانید بعد از بازی و تفریح، در آن ها خستگی به در کنید.

آدرس: زعفرانیه/ بعد از میدان الف/ جنب کوچه عروضی/ مجتمع تجاری پالادیوم/ طبقه سوم میانی

تلفن: 22396487

وب سایت: funtime-iran.com

ساعات مراجعه: 12 الی 23

 

فان تایم

 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز شهربازی فان تایم پالادیوم
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.