پارک ساحلی الممزر

دبی شهری ساخلی واقع در کشور امارات، یکی از پیشرفته ترین شهر های این منطقه به حساب می آید، امکانات لوکس موجود در این شهر سبب شده است که سالانه افراد بسیاری دبی را برای گذراندان اوقات فراغتشان انتخاب کنند، یکی از محبوب ترین جاذبه های تفریحی این شهر، سواحل آن می باشد.

یکی از معروف ترین سواحل دبی، ساحل الممزر نام دارد که در واقع یک پارک ساحلی می باشد، ساحل وسیع الممزر دارای امکانات مناسبی نظیر فروشگاه، حمام، زمین اسکیت، زمین بازی کودکان و کلبه ساحلی است.

این ساحل از به هم پیوستن 5 ساحل کوچک دیگر تشکیل شده و در مجموع مساحتی بالغ بر 100 هکتار دارد، همچنین لازم است بدانید که شنا کردن در این ساحل امکان پذیر است.

آدرس: Al Mamzar Al Khaleej Rd | Al Mamzar, Dubai, United Arab Emirates

 

ُاحل الممزر


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز پارک ساحلی الممزر
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری